کمیته استیناف تکرار دیدار پارس و استقلال را تایید کرد

تهران- ایرنا- رییس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از تایید حکم کمیته انضباطی در خصوص تکرار دیدار به تعویق افتاده پارس جنوبی جم و استقلال تهران خبر داد.

«علیرضا صالحی» رییس کمیته استیناف در این خصوص اظهار داشت: دیدار نساجی و فولاد خوزستان که در مورخ ۱۵ / ۴ / ۹۹ طبق برنامه باید در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شد، به لحاظ ابتلای ۲۵ درصد از اعضای تیم فولاد خوزستان به ویروس کرونا لغو شده بود که از طرف کمیته انضباطی حکم بر تکرار بازی صادر شد. پس از اعتراض باشگاه نساجی، کمیته استیناف با بررسی موضوع و اینکه لغو بازی به لحاظ ابتلا به ویروس کرونا از طرف سازمان لیگ برتر بوده است، حکم کمیته انضباطی را تایید کرد.

وی افزود: علاوه بر این قرار بود دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال تهران نیز در مورخ ۱۵ / ۴ / ۹۹ در ورزشگاه تختی شهر جم برگزار شود که به لحاظ ابتلا ۲۵ درصد از اعضای تیم استقلال تهران، این دیدار نیز لغو شد که از طرف کمیته انضباطی حکم بر تکرار بازی صادر شد. پس از اعتراض باشگاه پارس جنوبی، کمیته استیناف با بررسی موضوع و اینکه لغو بازی به لحاظ ابتلا به ویروس کرونا از طرف سازمان لیگ برتر بوده است، حکم کمیته انضباطی را تایید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =