سه جلد کتاب در دهمین کنگره امام سجاد(ع) رونمایی می‌شود

بندرعباس- ایرنا- سه جلد کتاب در مرکز تخصصی صحیفه سجادیه آماده شده و در دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) در هرمزگان رونمایی می‌شود.

سال گذشته در نهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) شش کتاب در موضوع صحیفه شامل «خواسته‌های یک عاشق»، «عالیجناب پدر، خون مادر»، «بیا عاشقی را رعایت کنیم»، «جهان بینی امام»، «پناه امن» و «حماسه نیایش» رونمایی شد.

 مدیر مرکز تخصصی صحیفه سجادیه شنبه شب در نشست مجازی هم‌اندیشی برگزاری دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) اظهارداشت: اهمیت صحیفه سجادیه و چندین دعای آن که در این ویژه برنامه عرضه شده است، زمینه را برای انس بیشتر مردم فراهم می‌کند.

حجت‌الاسلام محمد صادق کفیل با اشاره به آغاز کار ضبط مجازی صحیفه سجادیه، افزود: با توجه به شرایط کرونایی و پیش بینی برگزاری دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) به صورت مجازی، کار ضبط صحیفه سجادیه از دیروز در مرکز تخصصی صحیفه در قم آغاز شده است.

وی ادامه داد:این برنامه در قالب ۵۰ قسمت هشت دقیقه‌ای با همکاری کارشناسان رسانه تولید و به صورت وبینار در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۵ محرم از طریق فضای مجازی عرضه خواهد شد.

مدیر مرکز تخصصی صحیفه سجادیه عنوان کرد: بخشی از کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) از بندرعباس خارج و در مشهد، تهران و یا قم برگزار شود تا از اثر رسانه‌ای و اجتماعی بیشتری برخوردار شود.

کنگره بین المللی امام سجاد(ع) از ۹ سال پیش به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان و با همکاری ادارات و نهادها و ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور ۲۵ محرم همزمان سالروز شهادت سید الساجدین امام سجاد(ع) و با حضور اندیشمندان مسلمان و سایر ادیان در هرمزگان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =