۴ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۲
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83883465
۰ نفر

برچسب‌ها

نهضت تعاون و احسان در گناوه ادامه دارد

گناوه - ایرنا - امام جمعه گناوه گفت: اجرای طرح نهضت تعاون و احسان در قالب کمک‌های مومنانه براساس فرامین مقام معظم رهبری در این شهرستان با توزیع بسته‌های معیشتی و غذایی بصورت مستمر ادامه خواهد یافت.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز شنبه در حاشیه آماده‌سازی بسته‌های غذایی و حمایتی به نیازمندان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: رهبرمعظم انقلاب در دیدار تصویری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر تداوم طرح مواسات و همدلی در قالب نهضت تعاون و احسان تاکید کردند که در این شهرستان نیز به این امر مهم توجه و برنامه ریزی لازم انجام شده‌است.

وی گفت: در مرحله اول این طرح ۳۰۰ بسته موادغذایی و حمایتی برای مستمندان و نیازمندان بویژه آسیب دیدگان کرونا آماده شده‌است که در دهه امامت و ولایت به آنان تحویل می‌شود.

رکنی حسینی بیان کرد:  در این طرح بسته‌های حمایتی از جمله گوشت قربانی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا برای توزیع در اختیار نیروهای جهادی، پایگاههای بسیج و ائمه جماعات شهرستان قرار می‌گیرد.

امام جمعه گناوه افزود: در اجرای منویات رهبرمعظم انقلاب با همکاری و مشارکت خیرین ۴۰ معلول این شهرستان که توانایی کار کردن ندارند شناسایی شدند و تحت حمایت قرار گرفتند و ماهانه به آنان کمک مالی می‌شود.

وی گفت: مردم متدین و نیکوکار  این شهرستان همواره در کارهای انسان دوستانه و کمک به همنوعان زبانزد خاص و عام و پیشگام هستند و امسال نیز با وجود مشکلات اقتصادی  از ابتدای شیوع ویروس کرونا به کمک نیازمندان شتافتند.

وی اظهارداشت:  خیران و بازاریان شهرستان در طرح رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه در ماه مبارک رمضان کمک‌های خوبی کردند که در چندین مرحله بین نیازمندان آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =