استاندار قم درگذشت پدر سردار اسماعیل صادقی را تسلیت گفت

قم - ایرنا - در پی درگذشت حاج ابراهیم صادقی پدر سردار شهید اسماعیل صادقی، استاندار قم با صدور پیامی فقدان این پدر شهید را تسلیت گفت.

"بهرام سرمست" استاندار قم عصر جمعه با صدور پیامی درگذشت پدر سردار شهید اسماعیل صادقی را تسلیت گفت و افزود: خبر درگذشت مرحوم حاج ابراهیم صادقی پدر بزرگوار دلاور مرد دوران حماسه و ایثار، شهیدوالا مقام سردار شهید اسماعیل صادقی ، موجب تأسف و تأثر شد.

ایثارگر بزرگواری که در دفاع از کیان اسلامی، از بهترین و ارزشمندترین سرمایه های خود گذشت و بدون شک نام و یاد جاودانش به عنوان الگوی صبر و حماسه برای همیشه در صفحه زرین سراسر حماسه و سرافرازی مردمان این سرزمین می درخشد.

سرمست در این پیام، "ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی و آرزوی صبر و اجر جزیل برای شما خانواده معظم و بازماندگان معزز"، ابراز امیدواری کرد "روح بلند آن پدر فداکار و انقلابی در جوار ارواح طیبه فرزند شهیدش، مشمول رحمت و مغفرت و رضوان الهی باشد".

همچنین "حسن هنرمند" مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با صدور پیامی، تاکید کرد که " پدر  بزرگوار شهید سرافراز "حاج  اسماعیل صادقی" مرحوم حاج ابراهیم صادقی از زمره مجاهدان گمنامی بود که عمر باعزت خویش را با ایثار و استقامت ولایت مدارانه در مسیر حفظ ارزشها سپری کرد".

وی نیز "عروج ملکوتی آن پدر ایثارگر. سرباز وفادار ولایت را حضور ملت شریف ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران سرافراز تسلیت" گفته و از پیشگاه خداوند متعال علو درجات برای ایشان خواستار شده است.

پدر سردار شهید «اسماعیل صادقی» رییس ستاد لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) بر اثر کهولت سن و بیماری، در قم دارفانی را وداع گفت و روح بلندش پس از تحمل سال‌ها فراق، به فرزند شهیدش پیوست.

پیکر این پدر انقلابی و ایثارگر امروز در زادگاهش روستای بیدهند قم تشییع و خاکسپاری شد.

سردار شهید اسماعیل صادقی رییس ستاد لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) بود که ۲۹ اسفند سال ۶۳ در عملیات بدر بر اثر اصابت ترکش به سر به شدت مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان، به شهادت رسید.

مزار مطهر شهید اسماعیل صادقی در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) قم و در مجاورت مزار سردار سرلشکر شهید مهدی زین الدین فرمانده لشکر 17 امام علی بن ابی طالب(ع) قرار دارد. /

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =