۴ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۷:۴۵
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83883025
۰ نفر

برچسب‌ها

رویدادهای ورزشی هفته پیش در خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- توقف تیم فوتبال شهرخودرو مقابل تیم تراکتورسازی، برگزاری مسابقات مجازی جودو و مسابقات شطرنج مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته گذشته بود.

در ادامه بازی‌های هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های شهرخودرو خراسان و تراکتورسازی تبریز دوم مرداد ماه در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به دیدار هم رفتند که با نتیجه تساوی بدون گل به یک امتیاز این بازی حساس رضایت دادند.

با این تساوی تیم فوتبال شهرخودرو در رتبه چهارم و تیم تراکتورسازی در رتبه سوم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال قرار گرفتند.

برگزاری مسابقات مجازی جودو

رییس هیات جودو مشهد گفت: مسابقات این هیات در رده سنی نوجوانان و نونهالان به صورت مجازی برگزار شد و نفرات برتر مشخص و با اهدای جوایز نقدی تقدیر شدند.

سید عظیم احمدی افزود: در این مسابقات شرکت کنندگان باید طی ۱۵ روز کلیپ‌های خود را در بخش دفاع شخصی، جودو و آمادگی جسمانی به این هیات ارسال می‌کردند.

وی ادامه داد: این مسابقات به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی باشگاه‌ها در فضای مجازی برگزار شد و ۱۰۵ نفر با ارسال ۸۵۰ کلیپ در این مسابقات با هم رقابت کردند.

برگزاری مسابقات شطرنج

رییس هیات شطرنج خراسان رضوی نیز گفت: ششمین دوره مسابقات شطرنج آزاد این هیات جمعه گذشته با حضور ۲۲ شطرنج باز در هفت دور به روش سوئیسی و به سرداوری داور فدراسیون جهانی شطرنج علیرضا پاشانجاتی برگزار شد که در پایان

محمدتقی والسلام  و سبحان زحمتی از مشهد به ترتیب اول و دوم شدند و حسین کریمی از افغانستان مقام سوم را کسب کرد. علیرضا میری نیز در بخش پیشکسوتان و مهرسام اسدی در رده سنی نوجوانان مقام نخست را از آن خود کردند.

رضا پاشا نجاتی افزود: مسابقه برق آسا آنلاین هم دوم مرداد برگزار شد که در پایان افشین مقدمیان از تبریز به مقام نخست دست یافت. محمدتقی والسلام  از مشهد دوم شد و امیر علی غفوریان از تهران و کوروش یزدانی از مشهد نیز به ترتیب مقام‌های سوم و چهارم را به دست آوردند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =