یک تالار پذیرایی در قزوین مهر و موم شد

قزوین - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: یک تالار پذیرایی در قزوین به دلیل برگزاری مراسم بدوم اخذ مجوز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پلمب شد.

به گزارش ایرنا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، حسن ارداقیان روز جمعه در توضیح این خبر گفت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در قزوین و بازگشایی مشروط تالارهای پذیرایی، هشدارهای لازم به مدیران تالارها در خصوص کسب مجوز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی داده شده بود.
ارداقیان افزود:هم اینک شهرهای قزوین و تاکستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و این مساله رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را در سطح استان ضروری کرده است.
وی اضافه کرد: طبق مصوبات جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا که روز گذشته برگزار شد برخی از محدودیت‌های مقابله با این بیماری مبنی بر تعطیلی برخی از رسته‌های شغلی سه و چهار در سطح سه شهرستان قزوین، بویین‌زهرا و تاکستان به مدت ۲ هفته اعمال می‌شود.  
ارداقیان گفت: با توجه به این مصوبه، فعالیت تمامی تالارها و هتل‌ها و برگزاری هرگونه مراسم ترحیم، جشن و عروسی ممنوع بوده و منوط به اخذ مجوز رسمی از مراجع مرتبط است.
وی اضافه کرد: همچنین تمامی پارک‌ها،  بوستان‌ها و آرامستان‌ها به همراه برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، مذهبی و همایش‌ها از چهارم مردادماه جاری به مدت ۲ هفته تعطیل است و با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.
این مسوول از شهروندان درخواست کرد با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حضور نیافتن در تجمعات و مکان‌های پرازدحام جلوی شیوع بیشتر کرونا را بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =