۳ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۱
کد خبرنگار: 1101
کد خبر: 83883001
۱ نفر

برچسب‌ها

سرمربی ماشین سازی در قرنطینه خانگی قرار گرفت

تهران- ایرنا- هومن افاضلی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز که در دیدار روز گذشته این تیم مقابل گل گهر غایب بود به دلیل طولانی شدن علایم آنفولانزا و با تجویز پزشک تیم در استراحت خانگی قرار گرفت که با آزمایش تکمیلی تست کرونا وی مثبت بود.

به گزارش ایرنا؛  باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز در این باره اعلام کرد: در ابتدای هفته تمام عوامل تیم ماشین سازی تست کرونا دادند که نتایج بدست آمده منفی بوده است اما در روزهای گذشته  افاضلی علایم آنفولانزای فصلی یا سرماخوردگی را در خود نشان دادند که آزمایشات اولیه جای نگرانی نداشت ولی برای بهبودی هرچه زودتر پزشک تیم توصیه کرد تا زیر نظارت کادر پزشکی در استراحت خانگی به سر ببرد.

پزشک تیم ماشین سازی درباره شرایط فعلی هومن افاضلی گفت: بعد از دیدار روز گذشته این تیم افاضلی توسط کادر پزششکی ویزیت شد که به دلیل طولانی شدن علایم آنفولانزا  تصمیم گرفته شد تا امروز با اعزام وی به بیمارستان آزمایشات تکمیلی از وی گرفته شود که متاسفانه نتایج آزمایشات تکمیلی بدست آمده نشان از ویروس کرونا بوده است.

عباس زاده ادامه داد:  تاکید می شود درگیری ریوی در ایشان حاد نبوده و نیازی به بستری در بیمارستان نبود و پزشکان متخصص تشخیص دادند که در مراقب خانگی به سر ببرد.

پزشک تیم ماشین سازی درخصوص شرایط دیگر اعضای تیم ماشین سازی توضیح داد: بطور مرتب و بصورت هفتگی از تمامی اعضای تیم ماشین سازی آزمایشات کرونا ویروس گرفته می شود و در طول هفته گذشته نیز افاضلی در استراحت خانگی بود و ارتباطی با اعضای تیم نداشت و جای نگرانی نیست.

عباس زاده اافه کرد: برای پیشگیری از ابتلاع به هر نوع آنفلانزا، کووید ۱۹ یا فصلی ازتمامی اعضای تیم ماشین سازی آزمایشات تکمیلی گرفته خواهد شد و در این مدت نیز تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت خواهد شد.  

وی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در این تیم اظهار داشت: ما تمامی پروتکل ها را رعایت میکنیم و تمامی الزامات مورد نیاز برای اجرای پروتکل را در مجموعه تدارک دیده ایم اما متاسفانه انتشار این ویروس تنها با رعایت یکطرفه ممکن نیست و ما هرچقدر مراعات کنیم در مقابل نفراتی که در بیرون از مجموعه رعایت نمی کنند و ما در مسیر رفت و آمد به تمرینات و مسابقات درگیر هستیم و این ویروس انتقال داده می شود. ما از ابتدای آغاز مسابقات بارها اعلام کردیم که این ویروس قابل کنترل نیست و شروع مسابقات برابر با شیوع بیشتر بیماری خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =