امام جمعه یزد ادامه مبارزه با دلالان املاک را خواستار شد

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان با همکاری دستگاه‌های مختلف در مبارزه با دلالان املاک اقدام‌های خوبی انجام داده که به خاطر اهمیت این موضوع، تداوم آن مورد انتظار شهروندان است.

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته یزد با تبیین مبارزه دایمی قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی، افزود: مطالبه مردم پیگیری این اقدام قانونی در ابعاد مختلف است و باید در کنار مبارزه با دلالان املاک، دادستانی به سایر موارد فساد نیز ورود کند.

وی با انتقاد از تورم و گرانی لجام گسیخته در بازار یادآور شد: باید مدیران با برنامه‌ریزی در کنار قوه قضاییه در برخورد با گران فروشان و محتکران بیش از پیش فعالیت کنند.

ناصری یزدی با تاکید بر تامین نیازهای اساسی مردم یادآور شد: افزایش قیمت ها در یک سال اخیر فشار زیادی بر اقشار آسیب‌پذیر جامعه وارد کرده و باید دولت و مسوولان این مسئله اقدام کنند.

وی، رویکرد دشمنان علیه انقلاب اسلامی را پخش دروغ و شایعه با استفاده از فضای مجازی در بین مردم و به خصوص نسل جوانان ذکر کرد و بصیرت افزایی جامعه به خصوص جوانان را مورد تاکید قرار داد.

نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار کرد: هدف دشمنان بعد از شکست در عرصه‌های مختلف این است که با رواج شایعات دل مردم را خالی کنند و برکات نظام را کوچک نشان دهند.

قبل از خطبه‌های نمازجمعه حجت‌الاسلام رضا شریفی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه یزد با ارائه گزارشی و تبیین اهمیت اقامه این فریضه، ضرورت همراهی با ستادها و برگزاری باشکوه نمازجمعه را مورد تاکید قرار داد.    

همزمان با سراسر کشور نماز عبادی سیاسی جمعه در ۲۳  شهر و روستاهای استان یزد اقامه شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =