۳ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۱
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83882862
۰ نفر

برچسب‌ها

حدادی: تضمین بدهید، در ایران جراحی می‌کنم

تهران - ایرنا - دارنده مدال نقره پرتاب دیسک در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد که در ایران جراحی خار پاشنه انجام نمی‌شود. اگر فردی تضمین می‌کند تا پاشنه پای من بهبود یابد، به من آدرس بدهد و در ایران جراحی می‌کنم.

احسان حدادی روز جمعه در گفت و گویی اظهار داشت: در ۱۰ روز گذشته به همراه مهدی مبینی سرپرست فدراسیون دو و میدانی نزد رییس کمیته المپیک رفتم و درخصوص برنامه‌ها و حتی مشکل خار پاشنه با صالحی امیری صحبت کردم. حتی وی عنوان کرد که پیش از این پایم را کجا عمل کرده‌ام و به او گفتم که بعد از المپیک ریو پایم را در آلمان عمل کردم.

وی افزود: رییس کمیته ملی المپیک گفت که بهتر است برای جراحی به آلمان بروی و بعد گفتم که به هر تصمیمی احترام می‌گذارم. پس از این صحبت‌ها همه عنوان کردند که حدادی قصد سفر به خارج را دارد و من را جلوی مردم قرار دادند. در این سال‌ها سفر خارجی زیاد رفته‌ام. حتی در این یکسال بدلیل شرایط بد اقتصادی در ایران تمرین کردم. حال دوستان اعلام کرده‌اند که هدفم خارج کردن ارز از کشور است و حتی به تمریناتم در ایران اشاره‌ای نمی‌کنند.

دارنده مدال نقره پرتاب دیسک در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن عنوان کرد: به صالحی امیری گفتم که در صورت فراهم کردن امکانات لازم در ایران تمرین می‌کنم اما بدلیل نبود امکانات مجبور هستم تا در خارج از کشور به تمریناتم ادامه دهم.

وی ادامه داد: اینکه دوستان بیان می‌کنند که بدلیل مشکل خار پاشنه می‌خواهد به خارج از ایران برای تفریح برود، حرف درستی نیست. همچنین فدراسیون پزشکی ورزشی نیز اعلام کرد که در ایران جراحی خار پاشنه انجام نمی‌شود. اگر فردی تضمین می‌کند تا پاشنه پای من درست بهبود یابد، به من آدرس بدهد و در ایران جراحی می‌کنم. وقتی شناختی از رشته دوومیدانی ندارید، اظهارنظر نکنید و من را رو در روی مردم قرار ندهید. .

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =