پویش ملی#به_ وقت_روشنایی راه‌اندازی شد

تهران- ایرنا - پویش ملی #به_وقت_روشنایی با مشارکت سازمان بسیج مهندسان صنعتی کشور و مرکز بسیج وزارت نیرو به‌منظور مشارکت بسیجیان سراسر کشور در مدیریت بارهای سرمایشی راه‌اندازی شد.

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، "میثم جعفرزاده" فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو  گفت: #به_وقت_روشنایی پویشی است که هدف اصلی آن مشارکت گسترده بسیجیان سراسر کشور در طرح‌های محرومیت‌زدایی است تا با خاموش کردن یک سیستم سرمایشی و یا هر وسیله برقی دیگر فقط به مدت ۱۵ دقیقه در زمانی که به آن‌ها اعلام خواهد شد، از پاداش مدیریت مصرف ایجاد شده، در طرح‌های مختلف محرومیت‌زدایی مشارکت داشته باشند.

وی افزود: جامعه اجرای هدف این طرح در مرحله اول، دو میلیون بسیجی در سراسر کشور خواهد بود و رصد و پایش اجرای طرح نیز در مجموعه شرکت توانیر انجام خواهد شد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو با بیان اینکه راه‌اندازی این پویش برای نخستین بار در کشور صورت گرفته است، اظهار امیدواری کرد با نتایج مثبت به‌دست آمده از طرح فوق، مراحل بعدی طرح با جامعه هدف بزرگ‌تر و به‌عنوان یک طرح ملی برای همه هموطنان ادامه یابد.
جعفرزاده خاطرنشان کرد: اجرای این طرح با محوریت بسیج وزارت نیرو و سازمان بسیج صنعتی و با مشارکت اقشار سازمان بسیج مستضعفان کشور از هفته آینده آغاز می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =