۶۰۰ میلیون تومان تجهیزات پزشکی تحویل درمانگاه شیرینو عسلویه شد

بوشهر - ایرنا - شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود روز جمعه در آئینی لوازم و تجهیزات پزشکی ضروری به ارزش ۶۰۰میلیون تومان به درمانگاه این سینا شیرینو عسلویه تحویل داد.

رئیس دبیرخانه شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس در آئین تحویل این تجهیزات گفت: این شورا طی دو هفته گذشته بیش از ۹ میلیارد تومان تجهیزات و لوازم پزشکی برای بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های شهرهای جنوب استان بوشهر تحویل داده است.

علیرضا غفاری میاب  یادآورشد: تجهیزات اهدایی بر اساس نیازسنجی‌های کارشناسی که توسط کارشناسان بهداشت و درمان صنعت نفت انجام شد، خریداری شده است.

وی گفت: تامین کلیه هزینه‌های تهیه این تجهیزات نیز توسط شرکت‌های تولیدی منطقه پارس جنوبی انجام شده است.

ذوالفقاری مدیر عامل شرکت پتروشیمی پردیس بر ضرورت حمایت صنعت از جامعه پیرامونی تاکید کرد و گفت: صنایع و مردم در هر منطقه همواره اثرات متقابلی بر هم می‌گذارند؛ امیدوارم در منطقه پارس جنوبی  با حمایت‌های صنایع از مردم، مشکلات در این منطقه به حداقل ممکن برسد.

رئیس درمانگاه ابن سینا شیرینو گفت: در مورد خرید تجهیزات برای مراکز درمانی منطقه، بهترین تصمیم ممکن در بهترین زمان از سوی شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس گرفته شد.

دکتر حسین زاده افزود: این یک تجربه خوب از همکاری شرکت‌های پتروشیمی منطقه در عمل  به مسئولیت‌های اجتماعی است و امیدوارم همچنان تداوم داشته باشد.

تجهیزات اهدایی به درمانگاه ابن سینا شیرینو شامل دستگاه اکسیژن‌ساز هشت لیتری، کپسول‌های اکسیژن ده لیتری، مانیتور علائم حیاتی، دستگاه اتوکلاو، اسپیرومتری، دستگاه الکتروشوک، اتوسکوپ و آنتالوسکوپ و برخی دیگر تجهیزات است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =