۲ پارکینگ طبقاتی شمال تهران برای ایمنسازی تعطیل شد

تهران - ایرنا - ‌معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک تهران گفت: ۲ پارکینگ شهید باهنر و شهید همت در این منطقه با هدف ارتقاء سطح ایمنی و انجام تعمیرات لازم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی شهرداری منطقه یک، «محمد خردمند»  اظهار داشت: دو پارکینگ شهید باهنر و شهید همت، متعلق به شهرداری منطقه یک است که با ظرفیت بیش از ۷۰۰ خودرو در خیابان شهید باهنر و ضلع جنوب میدان تجریش با هدف فضاسازی مناسب برای پارک خودروها در شمال تهران احداث و در اختیار بخش خصوصی قرار داده شد.
وی افزود: با دستور شهردار منطقه یک مبنی بر ارتقاء سطح ایمنی پارکینگ و حفظ جان و مال شهروندان این دو پارکینگ تعطیل شد تا تعمیرات لازم و الزامات و ضوابط آتش نشانی در آنها به  اجرا و اتمام برسد.
خردمند خاطرنشان کرد: رعایت و ارتقاء ضوابط ایمنی و آتش نشانی از جمله پله های فرار، سیستم اعلام و اطفای حریق، روشنایی، تهویه مطبوع، خروج اضطراری، رعایت الزامات HSE (سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست) از جمله اقدامات اجرایی در این دو پارکینگ است تا ضریب ایمنی آن ارتقاء یابد.
منطقه یک شهرداری تهران در منتهی‌الیه شمال شرقی این شهر واقع شده و شمالی ترین نقطه شهر تهران به حساب می آید؛  این منطقه از شمال به رشته‌کوه البرز، از غرب به رودخانه درکه، از جنوب به بزرگراه‌های پارک‌وی و آیت‌الله صدر و از شرق به لواسانات محدود می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =