مربی ماشین‌سازی: با بد شانسی نتیجه را واگذار کردیم

تبریز - ایرنا - مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه مقابل گل گهر می توانستیم برنده بازی باشیم، گفت: با بد شانسی نتیجه را واگذار کردیم.

حمید عبداللهی پنجشنبه شب در نشست خبری پس از بازی افزود: امروز بازی سختی داشتیم می دانستیم گل گهر بازی مستقیم انجام می دهد و به دنبال استفاده از فضای پشت دفاع و گرفتن ضربات ایستگاهی است.

مربی تیم ماشین سازی خاطرنشان کرد: تمام نکات را تمرین و به بازیکنان گوشزد کرده بودیم ولی نتیجه لازم را نگرفتیم و از نتیجه راضی نیستیم اما از نوع بازی و انرژی که بازیکنان با خودشان به زمین بردند و موقعیت هایی که ایجاد کردند راضی هستیم.

عبداللهی با بیان اینکه باید این بازی را با اختلاف می بردیم، اضافه کرد: این هم یک نوع فوتبال است و متاسفانه دو بر یک باختیم.

وی در مورد شرایط ماشین سازی توـضیح داد: به غیر از ۱۰ دقیقه اول، بازیکنان ما در کل بازی تمرکز لازم را داشتند و معتقد هستم بافت فوتبال ما امروز بی نظیر بود.

وی ادامه داد: در نیمه دوم هرکاری که لازم بود با حریف کردیم و به غیر از ۲ ضربه ایستگاهی که یکی از آن ها گل شد بقیه زمان بازی، توپ دست ما بود.  

مربی سبزپوشان در خصوص داوری مسابقه اظهار داشت: ما روی صحنه پنالتی بحث داریم،  صفایی می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد و اگر اشتباه نکنم یک توپ هم از خط دروازه آن ها در نیمه دوم رد شد.

عبداللهی اظهار کرد: بازیکنان ما می دانند کجای کار هستند از آن ها خیلی ممنون هستم واقعا با قلبی بزرگ و تمام وجود کار کردند با این شکست یاد می گیرند هرروز برای بهتر شدن و بالاتر رفتن تمرین کنند.

شجاعانه بازی کردیم

سرمربی تیم گل گهر نیز در این نشست افزود: بازیکنانم مقابل ماشین سازی بازی شجاعانه‌ای انجام دادند از آنها ممنون هستم چرا که امروز عالی، صمیمی،  صادق و همدل بودند.

مجید جلالی خاطرنشان کرد: در ۱۱ بازی دور برگشت ۱۸ امتیاز گرفتیم و اگر جایگاه مان در جدول خوب نیست به خاطر عملکرد نیم‌فصل اول است.

وی اضافه کرد: در نیم فصل دوم خوب بودیم و امیدوارم این مساله را در ۴ بازی باقی مانده ادامه بدهیم امیدوار هستم و از خدا می‌خواهم کمک مان کند که در انتهای مسابقات هم جایگاه خوبی به دست بیاوریم و هم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

جلالی در مور اینکه عقب نشینی گل‌گهر پس از گل اول این تیم به خاطر استرس سقوط و شرایط جدول بود یا بازی خارج از خانه، گفت: تقریبا هر ۲ مورد بود شرایط بازی طوری بود که بچه‌ها دوست داشتند گل شان را حفظ کنند و این باعث شد عقب بکشند ولی وقتی گل خوردیم دوباره ما بازی را در دست گرفتیم چون بچه‌ها می‌خواستند از این بازی برنده خارج شوند.

تیم ماشین سازی با شکست ۲ بر یک مقابل گل گهر با ۲۷ امتیاز در رده دهم جدول لیگ برتر فوتبال باقی ماند و تیم گل گهر با ۲۵ امتیاز به رده سیزدهم صعود کرد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =