سرمربی شاهین: از عملکرد بازیکنانم برابر سایپا رضایت‌ دارم

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازیکنان این تیم در بازی برابر سایپا پیشرفت خوبی از خود نشان دادند و نسبت به عملکرد آنها رضایت دارم.

مهدی پاشازاده پنج‌شنبه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سایپا در جمع خبرنگاران افزود: در این بازی روی گل دریافتی دفاع وسط ما مصدوم بود و جا ماندیم ولی با استفاده از بازیکنان جوان موقعیت‌های خیلی خوبی برای گلزنی ایجاد کردیم.

وی بیان کرد: ما در این چند روزه با تاکتیک‌هایی که کار کردیم برابر سایپا پنالتی گرفتیم و چند تک به تک و ضدحمله خوب روی دروازه حریف داشتیم.

پاشازاده ادامه داد: در بازی امشب هوا هم خیلی گرم بود و روی کیفیت کارمان تاثیر زیادی گذاشت.

وی افزود: بقا شاهین اکنون بستگی به نتایج خودش و سایر رقیبان دارد و در صورت استفاده از فرصت بازی‌های آینده قادر به بقا در لیگ خواهیم بود.

پاشازاده عنوان کرد: مهم این است که پیشرفت کنیم که این مهم در بازی امشب نسبت به هفته‌های گذشته نمایان بود و به طور حتم بازی بعدی نیز بهتر ظاهر خواهیم شد.

وی در ارتباط با انتخاب تیم شاهین نیز یادآور شد: از انتخابم برای آمدن به شاهین به هیچ وجه پشیمان نیستم چراکه به خاطر هواداران به شاهین آمدم و اکنون هم با قدرت به کارم ادامه می‌دهم.

پاشازاده  در ارتباط با بازی هفته آینده تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: این دیدار بازی سختی خواهد بود و باید نظم بازی خودمان را بالا ببریم.

شاهین بوشهر با این تساوی ۱۸ امتیازی شد و همچنان یکی از گزینه‌های اصلی سقوط به دسته یک است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =