نکونام: جایگاه ذوب‌آهن در جدول شایسته این تیم نیست

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: جایگاه ذوب‌آهن نسبت به بازیکنان و نحوه بازی این تیم پایین جدول نیست.

به گزارش ایرنا جواد نکونام پنجشنبه شب پس از برتری ۲ بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و من این برد را به هواداران فولاد و به ویژه مدیرعامل باشگاه تقدیم می کنم.

وی عنوان کرد: ما پیش بینی می کردیم که ذوب آهن جایگاه بهتری در جدول داشته باشد اما به هر حال بازی فوتبال است و نمی توان چیزی گفت.

سرمربی تیم فولاد گفت: ذوب آهن امروز بسیار متفاوت تر از بازی های گذشته خود بود و اگر همیشه اینگونه بازی می کرد الان در جمع هفت تیم اول لیگ قرار داشت.

وی ادامه داد: بازیکنان ذوب آهن در این مسابقه بازی پر فشار و سنگینی ارائه دادند و نمی خواستند بازنده بازی باشند. ذوب آهن در دیدارهای قبلش بسیار هجومی بازی می‌کرد، اما امروز دفاع کاملا بسته‌ای داشت.

نکونام با بیان اینکه بازیکنان تیم فولاد تلاش زیادی کردند و به آنها تبریک می‌گویم افزود: از سعید آذری مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که زحمت زیادی برای تیم می کشد. امروز گرمای هوا و کمبود بازیکن کار ما را سخت کرده بود و حتی یک بازیکن تعویضی ما مصدوم شد در کل هنوز به شرایط ایده آل نرسیده ایم.

تیم فولاد با پیروزی مقابل ذوب آهن ۴۲ امتیازی شد و یکی از مدعیان اصلی کسب سهمیه آسیایی به شمار می رود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha