آبی‌ها از خودی ضربه خوردند

تهران- ایرنا- استقلال در هفتمین تقابل برابر مربیانی که سابقه حضور در این تیم را دارند به برتری نرسید تا در مجموع ۱۷ امتیاز توسط این مربیان از دست استقلال بپرد؛ درست به اندازه اختلاف با پرسپولیس.

تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف نساجی رفت و با نتیجه مساوی یک بر یک متوقف شد تا بازهم از سهمیه آسیایی دور شود.

در این دیدار اتفاق جالب اما تکراری نیز رخ داد. استقلال در هفتمین دیدار برابرتیم‌هایی که مربیانشان سابقه حضور در این تیم را داشته‌اند به میدان رفت و بازهم به برتری نرسید. این ماجرا در ۶ مسابقه قبلی رخ داده بود و این بار نیز تکرار شد.

استقلال با استراماچونی در هفته اول به ماشین‌سازی باخت که رسول خطیبی سرمربی‌اش بود. خطیبی که مدتی کوتاه برای استقلال بازی کرده بود در هفته شانزدهم تیم بدون سرمربی استقلال را بار دیگر شکست داد. جواد نکونام نیز که مدتی پیراهن آبی‌پوشان پایتخت را به تن کرده بود در ۲ مصاف با آبی‌ها در این فصل به یک تساوی یک بر یک و یک پیروزی ۲ بر یک دست پیدا کرد.

آبی‌پوشان تهرانی در برابر سپاهانی که هدایتش به عهده قلعه‌نویی بود هم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند. این اتفاق و این نتیجه در برابر ذوب‌آهنی که علیرضا منصوریان سرمربی وقتش بود هم تکرار شد و در نهایت امشب(پنجشنبه) نوبت محمود فکری بود که ۲ امتیاز دیگر را از استقلال بگیرد.

جالب است که در چهار بازی بعدی استقلل باید با سه تیمی مصاف بدهد که مربیان استقلالی دارند. به ترتیب امیر قلعه‌نویی، سهراب بختیاری‌زاده و مهدی پاشازاده باید در برابر تیم محبوب خود قرار بگیرند.

استقلال تا به حال در این فصل ۱۷ امتیاز از بازی با تیم‌هایی که مربیان استقلالی داشته‌اند از دست داده است و اگر این امتیازات نبود استقلال الان دقیقا هم امتیاز پرسپولیس در صدر جدول بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =