۳ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۷:۰۰
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83882501
۰ نفر

برچسب‌ها

مشاوره رایگان ازدواج به جوانان خوزستانی ارائه می‌شود

اهواز - ایرنا - معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: به مناسبت هفته ازدواج در مراکز مشاوره استان خوزستان به زوج‌های جوان و افرادی که در شرف ازدواج هستند مشاوره رایگان ازدواج ارائه می‌شود.

سهام حردانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری هفته ازدواج از یکم تا هفتم مردادماه اظهار داشت: در این هفته برنامه های متنوع مختلفی مرتبط با مقوله ازدواج در استان اجرا می شود و امیدواریم برنامه‌های انتخاب شده، اثرگذاری بیشتری در حوزه جوانان و حل مشکلات آنها داشته باشد البته شیوع بیماری کرونا دست ما را برای برگزاری برخی از برنامه ها بسته است.

وی به راه اندازی کمپین مشاوره رایگان به عنوان یکی از برنامه های هفته ازدواج اشاره کرد و گفت: وزارت ورزش و جوانان متولی آموزش‌های رایگان مشاوره است لذا در چند محله شهر اهواز مرکز مشاوره رایگان راه اندازی شده است. بر همین اساس کارگاه های آموزشی و خدمات مشاوره رایگان آموزش‌های پیش از ازدواج در مرکز استان و شهرستان ها همزمان با هفته ازدواج برگزار می شود.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به راه اندازی کمپین های حمایتی و تبلیغاتی حمایت از ازدواج جوانان همزمان با هفته ازدواج اظهار کرد: همچنین در این هفته محصولات فرهنگی و تبلیغاتی از قبیل کتاب، مجله، فیلم کوتاه، انیمیشن و بروشور با موضوع ازدواج در سطح استان تولید و توزیع خواهد شد.

وی به تجلیل از خیران، سمن‌ها و فعالان در امر ازدواج همزمان با هفته ازدواج اشاره کرد و افزود: مقرر شده است جشن گلریزان برای جمع آوری کمک هزینه جهیزیه جوانان خانواده‌های نیازمند برگزار شود و همچنین کمک هزینه ازدواج تعدادی زوج خوزستانی تامین خواهد شد.

حردانی با بیان اینکه مرکز تخصصی ازدواج برای نخستین بار توسط وزارت ورزش راه اندازی شد، افزود: هیچ یک از مراکز مشاوره ازدواج بدون دریافت مجوز تخصصی، اجازه فعالیت ندارند. خوشبختانه صدور مجوز مراکز مشاوره در استان روند رو به رشدی داشته و هر روز بر تعداد این مراکز افزوده می شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =