معاون وزیر کشور بر ضرورت حمایت از واحدهای تولیدی دارای صلاحیت تأکید کرد

رشت- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با بیان اینکه نباید اقدامات بانک‌ها منجر به تعطیلی واحدهای تولیدی شود، گفت: باید از واحدهای تولیدی دارای صلاحیت و اهلیت حمایت شود.

بابک دین پرست غروب شنبه در نشست با فعالان اقتصادی استان گیلان در رشت افزود: با تعطیلی هر واحد تولیدی صدها و هزاران نفر نیز بیکار می شوند و این امر آسیب های مختلف را به همراه دارد؛ از این رو باید به  واحدهای تولیدی دارای صلاحیت و اهلیت کمک شود.

  وی با اشاره به اینکه در جنگ اقتصادی هستیم، تصریح کرد:شرایط کنونی کشور در بخش اقتصادی خوب نیست و باید برای گذر و بهبود  این شرایط کمک کنیم.

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه آمریکا و هم‌پیمانانش علیه ملت و کشور ما، این اقدامات را نتیجه استقلال خواهی ملت ایران دانست و گفت:  مردم پای این شعار ایستاده اند.

دین پرست  اظهار داشت: در جنگ اقتصادی هر واحد تولیدی، یک کارخانه تامین مایحتاج نیروهای جمعی است؛ بنابراین باید حفظ شود.

وی با بیان اینکه پیشرفت هر استان به  مدیران آن بر می گردد، خطاب به مسئولان گفت : حاکمان استان، شرایط کنونی کشور این الزام را ایحاد می کند که با عشق کار کنیم.

وی با اشاره به امکان تعبیر سلیقه ای قانون، تصریح کرد:  مهمترین عامل و منشاء اقدامات غیرقانونی، رانت ها و فسادهایی است که در سیستم های اداری وجود دارد و در واقع همان،  تعبیر سلیقه ای قانون است.

 دین پرست خاطرنشان کرد: همه دستگاه ها باید قانون ومقررات را رعایت کنند اما می توانیم با تعبیر سلیقه ای قوانین موضوع را حل کنیم و یا انجام ندهیم.

 وی با اشاره به  اینکه پرداخت حقوق به چندین هزار نفر در یک واحد تولیدی کار بسیار مشکلی است، بر  کمک به رفع مشکل واحدهای تولیدی تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای  وزیر کشور تصریح کرد: هر جا که می توان، باید به تولیدکننده‌ای که اهلیت و صلاحیت دارد، کمک کرد.  

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =