ظرفیت‌های خالی صنعت و معدن استان قزوین فعال می‌شود

قزوین – ایرنا – رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: فعالسازی ظرفیت‌های خالی صنعت و معدن استان از سیاست‌های دولت و وزارت صمت بوده و برنامه ریزی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته است.

 عزیزالله افضلی روز پنجشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آوج، اظهار داشت: با فعال شدن این ظرفیت‌ها شاهد اشتغالزایی بالاتری از پیش بینی‌های انجام شده در سال ۹۹ خواهیم بود.

افضلی در ادامه با اشاره به مجوزهای تاسیس صنعتی و معدنی صادر شده در آوج، گفت: به دنبال تعیین تکلیف نهایی این مجوزها و تشویق و ترغیب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرستان آوج هستیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ادامه افزود: وجود معادن با پتانسیل و ذخایر بالا، تنوع کنسانتره و دسترسی به شاهراه‌های ارتباطی کشور از مزایای نسبی آوج بوده که در همین راستا اقدامات گسترده ای در سال جهش تولید از سوی سازمان صمت استان در دست اجرا است.

وی با اشاره به آغاز عملیات احداث کارخانه معدن فرآوری کربنات کلیسم در این شهرستان،  گفت: بسیار خوشحالیم که در هفته هفتم پویش ملی "تولید - تداوم امید" وزارت صمت شاهد کلنگ زنی احداث یک واحد معدنی در شهرستان آوج هستیم که موجب اشتغالزایی و رشد و شکوفایی شهرستان خواهد شد.

شهرستان آوج در ۱۲۰ کیلومتری قزوین واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =