گروگانگیری۱۳ نفر برای مجبور کردن اوکراینی‌ها به دیدن یک فیلم سینمایی

مسکو - ایرنا - یک فرد در اوکراین با گروگان گرفتن ۱۳ نفر در یک اتوبوس، رییس جمهوری این کشور را مجبور کرد تا از اوکراینی ها بخواهد به تماشای یک فیلم در دفاع از حقوق حیوانات بنشینند.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا،  این فرد 13 مسافر یک مینی بوس در شهر لوتسک اوکراین را گروگان گرفت و پس از آن به عنوان خواسته خود برای آزادی گروگانها، از ولادیمیر زلنسکی خواست تا از مردم این کشور بخواهد فیلم «Earthlings» در مورد زندگی حیوانات را تماشا کنند.

رئیس جمهوری اوکراین هم پس از اطلاع از درخواست گروگانگیر پیامی تصویری در فیس بوک خود منتشر کرد و از مردم خواست برای آزادی هموطنانشان به تماشای این فیلم بنشینند.

تنها دقایقی پس از اطلاع گروگانگیر از درخواست رییس جمهوری، ماکسیم کریوش که مسافران مینی بوس را به گروگان گرفته بود از آن بیرون آمده و خود را تسلیم ماموران پلیس کرد.

رئیس جمهوری اوکراین پس از مدت کوتاهی از آزادی گروگانها، فیلم را حذف کرد.     

فیلم  «Earthlings» یا ساکن کره زمین یا «زملیانی» فیلم مستندی به کارگردانی شون مونسون است که در سال 2005 در دفاع از حیوانات ساخته شده است.

این فیلم زندگی حیوانات برای عادت دادن و تربیت آنها برای زندگی در شرایط خانه و سرگرمی و نیز پژوهش های علمی یا استفاده از پوست آنها برای دوختن لباس را نشان می دهد. 

 در این فیلم همچنین صحنه هایی از زندگی حیوانات در فروشگاه های ویژه حیوانات را که با دوربین مخفی ضبط شده است را نشان می دهد.

گفتنی است امروز نیز در اوکراین گروگانگیری شده و فردی که به جرم سرقت خودرو در دادگاهی در شهر پولتاوا در حال محاکمه بود با تهدید به منفجر کردن نارنجک یک سرهنگ پلیس را که رئیس اداره پلیس جنایی این شهر است به گروگان گرفته است.

در زمان حاضر ماموران امنیتی با این فرد برای آزاد کردن مقام ارشد پلیس در حال مذاکره هستند. 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =