دو خبر کوتاه از نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری

شهرکرد- ایرنا- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در محور لردگان به یاسوج خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، سردار غلامعباس غلامزاده افزود: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال یک محموله کالای قاچاق به استان، موضوع در دستورکار ماموران اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی شهرستان لردگان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران پس از اخذ مجوز قضایی در یک عملیات ایست و بازرسی، یک دستگاه خودرو وانت مزدا ۲ کابین مشکوک به حمل کالای قاچاق را در محور  لردگان شناسایی و با به کارگیری علایم هشدار دهنده و رعایت نکات ایمنی، این خودرو را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، ۲ دستگاه یخچال فریزر، ۲ دستگاه ماشین لباسشویی و ۱۰ دستگاه ماکروفر قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال کشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.

 غلامزاده با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی، به قاچاقچیان کالا هشدار داد: نیروی انتظامی با تمام توان با قاچاقچیان و افراد سودجو برخورد قانونی خواهد کرد.

همچنین در خبر دیگر از نیروی انتظامی، رییس پلیس امنیت عمومی چهارمحال و بختیاری نیز  از اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی میوه‌فروشی و پلمب ۱۱ واحد صنفی متخلف در تیرماه خبر داد. 

سرهنگ اسکندر سعیدی افزود:به منظور پیشگیری از سد معبر توسط متصدیان واحدهای صنفی، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در طرح مشترک با ماموران اجراییات شهرداری شهرکرد از تعدادی میوه‌فروشی در خیابان ملت شهرکرد دیدن کردند.

وی افزود: در اجرای این طرح ۱۱ واحد صنفی میوه فروشی که با توجه به تذکرات قبلی، در پیاده رو سدمعبر کرده بودند، با هماهنگی قضایی تا اطلاع ثانویی پلمب شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =