ساعات کاری مراکز تعویض پلاک استان کرمان افزایش یافت

کرمان - ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از افزایش ساعات کاری مراکز تعویض پلاک برای ارائه خدمات بهتر به مراجعین و کاهش زمینه های ازدحام جمعیت بمنظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

سرهنگ یوسف نجفی روز پنجشنبه ضمن اعلام این خبر به رسانه ها افزود: برابر ابلاغیه پلیس راهور ناجا با توجه به افزایش انتشار مجدد ویروس مهلک کرونا و به منظور رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و همچنین جلوگیری از تراکم کاری،ساعت بسته شدن درب تمامی مراکز تعویض پلاک سراسر استان از روز دوشنبه سی ام تیرماه تا اطلاع ثانوی تا ساعت 16 افزایش یافته و در صورت وجود صف تا آخرین نفر نیز خدمات ارائه می شود.

وی به مالکان وسائط نقلیه توصیه کرد: به منظور حفظ سلامت شهروندان و عدم ابتلا به ویروس کرونا و شیوع آن در جامعه جهت تعویض پلاک تعجیل نکنند و برای حضور در صف الزامی برای حضور از ابتدای صبح نیست.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تاکید کرد: حتی الامکان سعی شود از آوردن افراد اضافی بویژه سالخوردگان و کودکان اجتناب شود و مراجعان ضمن پرهیز از تجمع در محل سالن اجتماعات مراکز تعویض پلاک تا زمان فرا رسیدن نوبت در بهترین و امن ترین مکان ها یعنی دور از جمعیت و یا درون خودروی شخصی خود بمانند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =