سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ورزش کردستان حمایت می‌شوند

سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: مجموعه دولت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح‌های فرهنگی و ورزشی استان حمایت می‌کند.

به گزارش ایرنا، شهرام ملکی ظهر روز پنجشنبه در دیدار با مدیر عامل موسسه فرهنگی و هنری چاپخانه معلم سنندج اسپانسر تیم‌های ورزشی و برنامه‌های فرهنگی در استان اظهار داشت: برای تحقق اهداف توسعه پایدار در استان همکاری و سرمایه گذاری دولت و بخش خصوصی حایز اهمیت است.

وی افزود: مشارکت بخش خصوصی در اجرای عمرانی از جمله در طرحهای حوزه فرهنگی و ورزشی نیز می تواند روند توسعه استان را سرعت بخشد.

ملکی یادآور شد: در این راستا نیز دولت با ارائه مشوق‌های لازم از جمله واگذاری اراضی و نیز پرداخت تسهیلات از سرمایه گذاری بخش خصوصی حمایت می‌کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان افزود: در این رابطه سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند با حمایت از تیم های ورزشی و ساخت سالن های تخصصی و چند منظوره ورزشی و فرهنگی در این عرصه فعالیت کنند.
وی گفت: دستگاه‌های اجرایی باید همکاری لازم را برای تسریع در روند استعلامها و صدور مجوزها برای سرمایه گذاران بخش خصوصی به عمل آورند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: اجرای طرح‌های فرهنگی و ورزشی با همکاری خصوصی ضمن افزایش سرانه در این بخش موجب ارتقا سطح آرامش و کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =