دشمن در تلاش برای کمرنگ کردن فرهنگ و تفکر بسیج در کشور است

زاهدان- ایرنا- فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: باتوجه به نقش محوری بسیج در وحدت اقشار جامعه، دشمن نهایت تلاش خود را برای کمرنگ کردن فرهنگ و تفکر بسیج در کشور بکار گرفته است.

سردار امان‌الله گشتاسبی روز پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در امور اقشار بسیج اظهار داشت: اقشار بسیج در خط مقدم ارتباط با بدنه جامعه است.

وی بیان کرد: اقشار بسیج در همه صنوف حضور دارد و این نشان دهنده رابطه تنگاتنگ جامعه با بدنه بسیج است که باید آن را قدر دانست و با تفکر انقلابی این ارتباط ۲ سویه را مستحکم‌تر کرد.

فرمانده سپاه سلمان داشتن نگاه جامع نگر و انقلابی را از ویژگی های اقشار بسیج دانست و تصریح کرد: باید با حضور میدانی در کنار فعالان صنعتی، علمی، پژوهشی و غیره از نزدیک مشکلات آنان را دید و با تشکیل هیات اندیشه ورز علمی به صورت بنیادی مشکلات فعالان عرصه های تولیدی کشور را حل کرد.

سردار گشتاسبی با گرامیداشت یاد و خاطر سرهنگ پاسدار رضا لطیفی جانشین امور اقشار سپاه سلمان که چندی پیش به دلیل بیماری کرونا جان خود را از دست داد، سرهنگ پاسدار علیرضا کیخا را به عنوان جانشین خود در امور اقشار سپاه سلمان سیستان و بلوچستان معرفی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =