حرفه‌آموزی در بنیاد تعاون زندانیان زنجان به صورت جدی پیگیری شود

زنجان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: حرفه‌آموزی، ایجاد اشتغال، کار اقتصادی و کمک به زندانیان باید با جدیت، پیگیری و انجام شود چرا که در سایه اشتغال از بروز بسیاری از آسیب‌ها پیشگیری می‌شود.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی روز پنجشنبه در جلسه اجرایی بنیاد تعاون زندانیان استان زنجان اظهار داشت: نداشتن شغل، یکی از دلایلی است که منجر به بزه می‌شود زیرا در بعضی محیط‌ها زمینه ارتکاب جرم فراهم است.

وی با تاکید بر تقویت بنیاد تعاون در تمام زمینه‌ها، خاطرنشان کرد: قوی بودن بنیاد تعاون برای زندانیان نیز موثر خواهد بود و با حرفه‌آموزی در زندان، بعد از دوران محکومیت هم به خانواده خود و هم به اقتصاد کشور کمک زیادی خواهند کرد.

حجت‌الاسلام صادقی نیارکی گفت: همکاری دستگاه قضایی و بنیاد تعاون با پیشنهاد برنامه‌ها و اهداف کار، محقق خواهد شد.

رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه هزینه‌های مصرفی بنیاد باید کاهش پیدا کند، تصریح کرد: از نیروهای کار ارزان‌قیمت استفاده شده و نظارت و بررسی برنامه‌ها و اقدامات نیز توسط بنیاد تعاون انجام شود.

حجت‌الاسلام صادقی نیارکی اظهار داشت: تاکید بر نظارت به این دلیل است که ارتقای بهره‌وری با انجام نظارت‌ها، کنترل‌ها و حرکت بر اساس قواعد و ضوابط در رسیدن به اهداف مقدس، موثر خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =