۳۰ هزار و ۳۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق درقم کشف شد

قم- ایرنا - فرمانده انتظامی قم گفت: ۳۰ هزار و ۳۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دراین استان کشف شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس قم، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت:‌ کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قم با کنترل آمد و شد خودروهای عبوری در محور سلفچگان- ساوه یک دستگاه کامیون کشنده را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی قم گفت: در ادامه خودرو به ظن حمل سوخت قاچاق با هماهنگی قضایی به یگان منتقل و راننده نیز ابتدا با اذعان به اینکه محموله را به ‌عنوان ترکیب های شیمیایی از یک استان غربی به مقصد مشهد بارگیری کرده ولی سرانجام گفت: محموله را در یکی از جاده های روستایی شهرستان اهواز از طریق چند دستگاه نیسان به مقصد ساوه بارگیری کرده‌است.

وی ادامه داد: سپس با دعوت از نمایندگان شرکت ملی‌ پخش فرآورده‌های نفتی و اداره استاندارد از سوخت نمونه‌برداری و پس از آزمایش های لازم نوع سوخت را گازوئیل اعلام کردند.

میرفیضی گفت: تانکر سوخت به انبار شرکت نفت قم منتقل و کارشناسان پس از تخلیه مقدار آن را ۳۰ هزار و ۳۰۰ لیتر گازوئیل به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کردند که در نهایت پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

فرمانده انتظامی قم همچنین از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از فعالیت های اقتصادی غیرقانونی از سوی افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس استان اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =