پست قادر به بین‌المللی کردن تجارت الکترونیک کردستان است

سنندج‌ - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: تجارت الکترونیک در کردستان با کمک خدمات پستی می‌تواند بین‌المللی شود و به رونق اقتصادی و توسعه استان کمک کند.

به گزارش ایرنا، خالد جعفری روز پنجشنبه در مراسم تقدیر و معارفه مدیرکل پست استان، اظهار داشت: پست و تجارت الکترونیک به رونق یکدیگر کمک می‌کنند که این موجب رونق اقتصادی و توسعه استان می‌شود.

وی یادآور شد:‌ پست جزو سازمان‌های توسعه‌ای است و در شرایط سخت کرونا، کارکنان پست با تحمل سختی کار و با ایثار و تلاش کم نظیر، سلامتی را برای مردم به ارمغان آوردند.

جعفری با اشاره به فعالیت پست درحوزه تجارت الکترونیک بویژه طرح ستاپ، پست را سازمانی لازم برای توسعه استان کردستان دانست که ظرفیت‌های خوبی در این زمینه دارد.

وی از درخواست مدیریت استان برای ایجاد دفتر پستی در دروازه‌های رسمی تجاری استقبال کرد و در خصوص هرنوع همکاری با پست استان در تمامی حوزه ها بویژه طرح ستاپ و جی نف اعلام آمادگی کرد.

در پایان این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد از زحمات شهاب وحیدیان تشکر و طاهر محمدی به عنوان مدیرکل جدید پست استان کردستان معرفی شد. در حال حاضر ۱۹۱ دفتر پست روستایی و ۱۹۰ دفتر پست شهری در کردستان به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

تسریع در راه اندازی محل دائمی نمایشگاه‌ها قدم در توسعه تجارت کردستان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان در جلسه ای که به منظور بررسی و تصمیم گیری در خصوص مشکلات محل فعلی نمایشگاه های استان برگزار شد بر ضرورت تسریع در راه اندازی محل دایمی نمایشگاه ها و نقش آن در توسعه تجارت استان تاکید کرد.

جعفری اظهار داشت: این نمایشگاه متعلق به شخص خاصی نیست بلکه عام المنفعه و در خدمت مردم استان است، بنابراین باید برای رفع مشکلات پیش آمده همه با هم همکاری داسته باشیم.

وی یادآور شد: این مجموعه را بدون حمایت رها نخواهیم کرد و از سوی دیگر به عنوان نماینده دولت، باید از حقوق دولت و بیت المال دفاع کنیم.

جعفری با اشاره به آغاز عملیات احداث محل دایمی نمایشگاه های استان توسط اتاق بازرگانی سنندج، اضافه کرد: با تسریع در ساخت و بهره برداری آن، دیگری نیازی به سوله و محل فعلی نمایشگاه ها نخواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =