۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۵
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 83882000
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه از نیروی انتظامی قزوین

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی قزوین از کشف چهار هزار و ۸۵۰ کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق در این استان خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی حاجیان افزود: در پی کسب خبر مبنی بر فعالیت شخصی در امر فروش و نگهداری کود شیمیایی قاچاق، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز اداره آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پس از انجام کار اطلاعاتی محل مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی لازم با مقام قضایی اقدام به بازرسی از محل یاد شده کردند که در این رابطه ۹۷ کیسه کود شیمیایی به میزان چهار هزار و ۸۵۰ کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق به ارزش تقریبی ۳۰۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه در این رابطه پلیس یک متهم را دستگیر کرد، افزود: از شهروندان درخواست داریم تا در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان موضوع را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

کشف بیش از ۸ کیلو گرم مواد مخدر در قزوین
 
سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر قزوین از کشف بیش از ۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری ۲ قاچاقچی مواد در این استان خبر داد. 

سرهنگ فرهاد علی‌بیگی تصریح کرد: ماموران انتظامی استان هنگام کنترل راه‌های ارتباطی در جاده قزوین - زنجان به ۲ دستگاه اتوبوس مشکوک و آنها را برای بازرسی متوقف کردند.

به گفته وی، ماموران در بازرسی از خودروهای متوقف شده ۸ کیلو و ۴۸۵ گرم موادمخدر از نوع تریاک را که در وسایل همراه ۲ مسافر جاسازی شده بود را کشف و آنها را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ علی‌بیگی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به همراه مواد کشف شده تحویل مراجع قضایی شدند، اظهار داشت: با توجه به اقدام شوم سوداگران مرگ، نیاز است خانواده‌ها سطح آگاهی و دانش خود را نسبت به آسیب‌های موادمخدر بالا برده و به منظور حفظ فرزندان خود از معضل اعتیاد، همواره در افزایش اطلاعات خود در این زمینه تلاش کنند.

کشف یک هزار و ۴۸۱ ثوب البسه خارجی قاچاق در قزوین  

رییس پلیس آگاهی استان قزوین از کشف یک هزار و۴۸۱ ثوب انواع البسه خارجی قاچاق به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون ریال در قزوین خبر داد.

سرهنگ آرش مرادی در این رابطه اظهار داشت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق کالاهای ممنوعه، ماموران مبارزه پلیس آگاهی هنگام کنترل خودروهای عبوری ،به یک دستگاه سواری سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی ماموران از خودور متوقف شده، یک هزار و ۴۸۱ ثوب انواع البسه خارجی قاچاق که فاقد هرگونه مدارک ثبت شده گمرکی بودند به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون ریال کشف و در این رابطه سه متهم بازداشت و تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ مرادی، از شهروندان خواست با ارایه اطلاعات خود در خصوص قاچاقچیان کالا به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰، در حمایت و پشتیبانی از منابع ملی سهیم باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =