گازرسانی به تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان بروجن انجام شد

شهرکرد-ایرنا-رییس شرکت گاز بروجن با اشاره به خدمات دولت در بخش‌های زیربنایی، از برخورداری پنج شهر و تمامی ۳۰ روستای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان از خدمات گازرسانی خبر داد.

اسماعیل خاقانی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هم‌اینک این شهرستان ۴۷ هزار و ۸۰۰ مشترک گاز طبیعی شهری و روستایی دارد، که شهرستان به عنوان منطقه سبز کشور معرفی شده است.

وی، میزان روزانه گاز مصرفی خانگی شهرستان را ۵۵۰ هزار مترمکعب عنوان کرد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده و با توجه به سردسیر بودن منطقه، امسال هیچ‌گونه افت فشار گاز در شبکه وجود نخواهد داشت.

رییس شرکت گاز شهرستان بروجن تصریح کرد: ۶۵ درصد از گاز طبیعی مصرفی استان نیز به بخش صنعت در این منطقه اختصاص دارد، که روزانه بخش صنعتی شهرستان یک میلیون ۲۰۰ هزار مترمکعب مصرف دارد و بیشترین میزان مصرف متعلق به کارخانه سیمان و صنایع فولاد سفید دشت است.

رییس شرکت گاز بروجن تصریح کرد: با تثبیت خط گاز با قطر ۲۰ اینچ از شبکه اصلی به منطقه 'فرادنبه' ،' سورک 'و 'دهنو' شهرستان بروجن، تامین گاز بخش خانگی و صنعتی شهرستان تا ۲۵ سال آینده تامین شده است. 

به گزارش ایرنا، بروجن چهارمحال و بختیاری در ۶۵ کیلومتری مرکز استان  بیش از ۱۲۰هزار نفر جمعیت  دارای پنج شهر و حدود ۴۰ روستا و آبادی دارای سکنه است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =