۲۵۰ جایگاه اتوبوس با طراحی جدید در کرمان احداث می‌شود

کرمان- ایرنا - مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان از ساخت ۲۵۰ جایگاه اتوبوس با طراحی جدید در آینده‌ای نزدیک در این شهر خبر داد.

هادی خدادادی روز پنجشنبه ضمن اعلام این مطلب به رسانه ها با اشاره به اینکه برخی جایگاه‌های اتوبوس شهری کرمان فرسوده شده‌اند، افزود: قصد داریم جایگاه‌های اتوبوس را با ساختار و طراحی جدید، اجرا و در شهر نصب کنیم.
وی ادامه داد: در حال حاضر طراحی جدید این جایگاه‌ها انجام شده و قصد داریم با جذب سرمایه‌گذار و عقد قرارداد در به تقویت زیرساخت های عمران شهری بپردازیم .
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری ادامه داد: این جایگاه‌ها به‌منظور بهره‌برداری از تبلیغات محیطی به مدت یک یا دو سال در اختیار سرمایه‌گذار قرار خواهد گرفت و پس از پایان قرارداد، به شهرداری برگشت داده خواهد شد.
خدادادی بیان کرد: سرمایه‌گذاران می‌توانند پس از انتشار فراخوان از سوی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری، شرایط را بررسی و در این زمینه مشارکت کنند.
وی همچنین از بازسازی ناوگان اتوبوسرانی خبر داد و گفت:  به دستور شهردار کرمان، بازسازی اتوبوس‌های فرسوده آغاز شده و پیش‌بینی می شود این کار تا ۶‌ماه آینده به پایان برسد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha