اداره های گناوه پروتکل های بهداشتی را خوب اجرا می کنند

گناوه - ایرنا - مسئول روابط عمومی کمیته نظارت ستاد مقابله با کرونا گناوه گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان دستورالعمل پروتکل‌های بهداشتی را در حوزه کاری خود بصورت مطلوب و دقیق اجرایی کردند.

بهروز شهابی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: باتوجه به سرعت شیوع بیماری و افزایش بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان گناوه، تیم‌های بازرسی علاوه بر سرکشی به اصناف از اداره‌ها و بانک‌های شهرستان به صورت مستمر بازرسی و نظارت دارند.

وی ادامه داد: در بازرسی‌های بعمل آمده از ۲۳ اداره، در خصوص آموزش استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی تمام دستگاه‌های دولتی وغیردولتی تاکید شده است.

شهابی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان  اجرای مصوبه‌های  ستاد کرونا از جمله الزام به زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را مدنظر قرار داده‌اند.

وی افزود: در بازرسی‌های صورت گرفته ، دفاترپیشخوان به دلیل رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی بیشترین تذکر را گرفته‌اند.

مسئول روابط عمومی کمیته نظارت ستاد مقابله با کرونا گناوه گفت:  به دستور صریح رئیس جمهوری ، همه  کارکنان دستگاه‌های اجرایی موظف به استفاده از ماسک و اجرای پروتکل‌های بهداشتی در محیط اداری خود هستند و چنانچه رعایت نکنند به عنوان فرد متخلف با آنان برخورد می‌شود.

وی افزود: شهروندان ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از منزل به جز در موارد ضروری خارج نشوند و  امور بانکی و اداری را تاحد امکان به صورت الکترونیکی پیگیری کنند.

شهابی اظهار کرد: مجموعه درمانی شهرستان از بدو شیوع ویروس کرونا جانانه و فداکارانه عمل کردند و شهادت زهرا عبداللهی بهیار این شهرستان مصداق یک ایثار به تمام معناست.

شهابی ادامه داد: باتوجه به اینکه  مدت زمان ویروس کرونا مشخص نیست، باید زندگی خودرا با شرایط فعلی با درنظر گرفتن الزام به اجرای دستورات بهداشتی تطبیق داد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر از نقاط با وضعیت قرمز در کشور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =