تخصیص ۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل مساکن مهر در آذربایجان‌غربی

ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ١٠٠ میلیارد ریال برای تکمیل خدمات زیربنایی و تکمیل محوطه‌سازی پروژه‌های مسکن مهر این استان تخصیص یافت.

سیدمحسن حمزه‌لو روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اعتبارات از محل فروش اراضی ملی جهت تکمیل خدمات زیربنایی و عملیات محوطه‌سازی مساکن مهر آذربایجان‌غربی تخصیص یافته است.

وی ادامه داد: طرح مسکن مهر آذربایجان‌غربی با هدف تولید و عرضه ۵٢ هزار واحد شروع شده است و در حال حاضر، این طرح ٩٧ درصد پیشرفت اجرایی دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: طرح‌های مسکن مهر در شهرهای زیر ٢۵ هزار نفر جمعیت به پایان رسیده است.

حمزه‌لو بیان کرد: در سایر شهرها نیز بدون لحاظ طرح‌های دارای پرونده حقوقی، فاقد متقاضی و با پیشرفت زیر ٣٠ درصد می‌توان گفت که یک‌هزار و ٩٩٠ واحد مسکن مهر باقی‌مانده تا پایان شهریور امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تاکید کرد: شهریور امسال، جشن پایان مسکن مهر آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: فراهم‌سازی خدمات روبنایی در سایت‌های مسکن مهر نیز از دیگر دغدغه‌هاست که علاوه بر اقدامات انجام یافته طی سال‌های گذشته، مقدمات احداث یک باب مسجد در منطقه گلشهر ارومیه، ۲ باب کلانتری در سایت‌های مسکن مهر ارومیه و ۲ باب مدرسه در سایت‌های مسکن مهر پیرانشهر و مهاباد انجام شده است.

طرح مسکن مهر که از حدود هشت سال پیش آغاز شده است، در دولت تدبیر و امید سرعت گرفت و بیش از ۶۰ درصد واحدهای تحویلی در این دولت به متقاضیان تحویل داده شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha