۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۴
کد خبرنگار: 2748
کد خبر: 83866183
۰ نفر

برچسب‌ها

محدودیت های کرونایی خرم آباد تا ۹ مرداد تمدید شد

خرم آباد - ایرنا - فرماندار خرم آباد گفت: با توجه به قرارداشتن کرونا در وضعیت قرمز؛ محدودیت های مقابله با کووید ۱۹ تا ۹ مرداد در شهرستان تمدید شد.

جعفر طولابی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:  بر این اساس تمامی محدودیت ها پابرجاست و گشت های بازرسی در نوبت صبح و عصر بر فعالیت تالارهای پذیرایی و سایر امکان پرخطر نظارت دارد.

وی با بیان اینکه کماکان ورود ارباب رجوع به تمامی ادارت شهرستان بدون ماسک و دستکش ممنوع است، اظهار داشت:  تمامی پروتکل های بهداشتی باید توسط مراجعین و کارمندان ادارات رعایت شده و گندزدایی محیط به صورت مستمر انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری مراسم تشییع، تدفین، چهلم و سالگرد با جمعیت بالا ممنوع است، ادامه داد: جشن های عقد و عروسی  و برگزاری هر گونه همایش و جشنواره در ادارات نیز ممنوع شده است.

فرماندار خرم آباد با تاکید بر ضد عفونی سالن جلسات و نمازخانه های ادارات، گفت: ورودی آرامستان ها، بوستان ها، پارک ها و مناطق گردشگری و تفریحی توسط شهرداری مسدود شود.

طولابی افزود: تمامی اماکن اقامتی آموزش و پرورش از جمله خانه های معلم و اردوگاه های محل اسکان، تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند و گندزدایی اماکن عمومی سطح شهر خرم آباد، توسط شهرداری انجام پذیرد.

وی تصریح کرد: تمامی کسب و کارها ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی از قبیل استفاده از ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده و همچنین فاصله گذاری اجتماعی هستند.

وی با بیان اینکه شهرداری نسبت به جمع آوری و تعطیلی ضایعات فروشی ها و رفع سد معبر اقدام نماید ادامه داد: تمامی اماکن ورزشی، سفره خانه ها، اماکن تاریخی و فرهنگی تا اطلاع ثانوی تعطیل و واگذاری ویلا و خانه به مسافران توسط بنگاه های معاملاتی و اشخاص حقیقی ممنوع است.

طولابی گفت: کشتارگاه ها، قصابی ها، مرغ و ماهی فروشی ها، نانوایی ها و مراکز سوخت نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام  و تیم های بازرسی متشکل ازاتاق اصناف، اماکن، نیروی انتظامی، دامپزشکی و شهرداری بر فعالیت صنف های مورد اشاره نظارت نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =