۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۰۶
کد خبرنگار: 2298
کد خبر: 83866150
۲ نفر

برچسب‌ها

ورزش بیلیارد در پایتخت گسترش می یابد

تهران- ایرنا- سازمان ورزش شهرداری و فدراسیون بیلیارد در تفاهم نامه ای با یکدیگر در راستای فراهم کردن فرصت مناسب و جذب سرمایه گذاری برای این ورزش در پایتخت مشارکت می کنند.

به گزارش عصر چهارشنبه سازمان ورزش شهرداری تهران؛ در دیدار مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران و رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، استفاده از اماکن شهری جهت ایجاد باشگاههای بولینگ و بیلیارد مورد تاکید قرار گرفت.  

در این دیدار امروز که میان امیر محسنی و محمدرضا مقصودلو انجام شد، ارائه آموزش های عمومی در حوزه ورزش بیلیارد و بولینگ به ویژه در مناطق جنوبی شهر نیز مطرح و نیز مقرر شد فضاهای شهری مناسب که امکان ارائه آموزش و  توسعه باشگاههای ورزشی مرتبط را دارند، معرفی و زمینه های لازم برای توسعه بیلیارد و بولینگ در پایتخت ایجاد شود.

همچنین در این دیدار در خصوص زمینه سازی برای جذب سرمایه های بخش خصوصی و ایجاد فرصت جهت توسعه ورزش هایی چون بولینگ و بیلیارد که مورد توجه عموم قرار دارد، از جمله رویکردهایی است که در حوزه ورزش عمومی دنبال می شود.

طبق اعلام رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران ۱۴۳ مجموعه ورزشی بولینگ، بیلیارد و بولس (پتانگ) به صورت قانونی در سطح استان فعالیت دارند، که تنها ۲۴ باشگاه فاقد استاندارد لازم در شهرستان‌های شهریار، پیشوا و فیروزکوه وجود دارند.

بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده (با ماهوت سبز) با ۳ یا ۱۵ گوی و میله‌ای چوبی بازی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =