پارک علم و فناوری البرز آماده همکاری با صنعت است

کرج - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری استان البرز اعلام کرد که برای تحقق شعار جهش تولید ، این مجموعه آماده همکاری با بخش صنعت استان است.

مهدی عباسی روز چهارشنبه در بازدید مدیران و کارشناسان شرکت بهتام روان کار از پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای دانشگاهی  افزود: آمادگی داریم تا به نیازهای بخش های مختلف به ویژه بخش خصوصی به صورت فناورانه و دقیق پاسخ بدهیم و این موضوع مستلزم ارایه نیازهای شرکت ها ، بنگاه های اقتصادی و صنعتی به پارک علم و فناوری است.

وی ادامه داد: تمام تلاش ها  در مجتمع علمی و تحقیقاتی جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز  ایجاد بسترهای فناوری به سوی مراکز تحقیق و توسعه ، ایجاد ارتباط موثر دانشگاه و صنعت، تولید ثروت از دانش  است.

عباسی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی نه در استان البرز بلکه در کشور دارای توانمندی ها و ظرفیت های فراوانی است که این ظرفیت ها و توانمندی ها می تواند به تولید ثروت از علم و فناوری در کشور کمک کرده  و به بی نیازی کشور  منجر شود.

رییس پارک علم و فناوری البرز با اشاره  بر ضرورت ارتباط بین دانشگاه و صنعت ، گفت: باید برای ارتباط اثربخش و موفق دانشگاه و صنعت هرچه بیشتر تلاش داشت.

دراین بازدید که به منظور آشنایی مدیران شرکت بهتام روان کار با فعالیت ها ، ظرفیتها و دستاوردهای فناورانه  مجموعه پارک علم و فناوری البرز  برگزارشد،  طی نشستی با همراهی  رییس پارک علم و فناوری البرز ، همکاران پارک و تعدادی از مدیران شرکت های دانش بنیان و فناور موضوعاتی برای تعامل و همکاری مورد بررسی  قرار گرفت.

از ۱۸۵ شرکت دانش بنیان و فناور استان البرز، ۱۷۵ شرکت در  پارک علم و فناوری این استان فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =