زمین‌های مازاد ادارات آذربایجان‌غربی در اختیار طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرد

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: زمین‌های مازاد ادارات استان در اختیار طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرد که در این راستا، از همه ظرفیت استان استفاده می‌کنیم.

آیدین رحمانی روز چهارشنبه در جلسه شورای تامین مسکن آذربایجان‌غربی، با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور، گفت: اجرای این طرح یکی از مهمترین اولویت های دولت تدبیر و امید است و رییس جمهوری نیز توجه ویژه ای برای اجرای این طرح دارند که امیدواریم با اجرای این طرح بتوانیم بخشی از نیازهای افراد جامعه به مسکن را تامین کنیم.

وی با اشاره به اتمام ثبت نام این طرح در استان و آماده شدن بخشی از مراحل اجرایی آن در شهرهای مختلف استان، گفت: در آذربایجان غربی حدود ۲۱ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن احداث خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه بخشی از زمین‌های مورد نیاز این طرح توسط اداره کل راه و شهرسازی تامین می‌شود، اظهار داشت: بخش دیگری از زمین‌ها نیز باید از طریق زمینهای مازاد دستگاه های اجرایی استان تامین شود.

رحمانی اظهار داشت: در صورت معرفی نشدن زمین‌های مازاد توسط دستگاه های اجرایی، این زمین‌ها شناسایی و بدون در نظر گرفتن نظر دستگاه اجرایی در اختیار اجرای طرح اقدام ملی مسکن قرار خواهند گرفت.

وی همچنین از حل مشکلات واحدهای مسکن مهر در استان خبر داد و گفت: کمیته ویژه به صورت هفتگی برای بررسی و رفع مسائل و مشکلات مساکن مهر در استان فعالیت می کنند که امیدواریم با رفع موانع موجود ، تمامی واحد های مسکن مهر استان تا پایان پاییز امسال به بهره برداری برسند.

طرح اقدام ملی مسکن، از جمله مهمترین طرح های دولت تدبیر و امید در راستای خانه دار شدن خانواده ها در کشور است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =