اعتبار مورد نیاز تکمیل طرح آبرسانی بن به بروجن تامین می‌شود

شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: طرح آبرسانی بن به بروجن از طرح‌های مهم آبرسانی کشور است که این قول را می‌دهیم با تامین اعتبار مورد نیاز، این طرح در موعد مقرر تکمیل شود.

حمیدرضا جانباز روز چهارشنبه در آیین معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری که از طریق ارتباط ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: این طرح که آب شرب مردم تعداد زیادی از شهرها و روستاهای این استان را تامین می‌کند با جدیت در حال اجرا است و از برنامه زمانبندی عقب نیست.

وی ادامه داد: مسوولان استان تمام توان خود را برای تکمیل این طرح به کار گرفته‌اند و ما هم قول می‌دهیم تا با تصویب اعتبار مورد نیاز مسوولان استان را در تکمیل به موقع این طرح یاری دهیم.

جانباز در ادامه با اشاره به تاثیرات مثبت یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور، تصریح کرد: امید است با این اقدام  شاهد ارائه خدمات بهتر و بیشتر به ویژه به مردم مناطق روستایی باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، خدمات‌رسانی به روستاییان را اولویت برنامه‌های این شرکت اعلام کرد و گفت: نگاه ما در این شرکت خدمات‌رسانی به تمامی مردم کشور به ویژه مردم مناطق روستایی است و این مهم باید در استان‌ها به خوبی پیگیری شود.

جانباز خاطر نشان کرد: در استان چهارمحال و بختیاری طی سال‌های اخیر مشکلات آب شرب مردم مناطق شهری و روستایی به حداقل رسیده و در بخش تصفیه و جمع‌آوری فاضلاب نیز اقدامات قابل توجهی انجام گرفته است.

به گزارش ایرنا، در این آیین احمدرضا محمدی ده‌چشمه به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری معرفی و از خدمات قدرت‌الله بیگلری مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب شهری و سهراب بهرامی سرپرست سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی این استان قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =