بهره‌گیری از ظرفیت‌های تعاونی‌ها برای تحقق شعار سال

یزد _ایرنا_ سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد بر رفع موانع و تسهیل در کار تعاونی‌ها و جامعه کار و تلاش استان خبر داد و افزود: شرکت تعاونی ها دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی هستند و می‌توانند یاری‌گر ما برای تحقق شعار سال باشند.

عماد تشکری در نشست هم اندیشی با برخی از اعضای اتحادیه تعاونی های صادرکنندگان استان افزود: همچنین تعاونی ها ضمن ایجاد فرصت اشتغال در استان و از همه مهمتر می‌توانند در جهت توزیع عادلانه ثروت و کاهش اختلاف طبقاتی نقش داشته باشند.

وی بر لزوم حمایت از تعاونی های استان اشاره کرد و تصریح کرد: کرونا باعث شده است که برخی از تعاونی های دچار مشکل شوند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تشکری اظهار داشت: البته برخی از تعاونی‌ها نیز با تغییر در کاربری و تولید ماسک، گان و مواد ضدعفونی کننده در این ایام هم اشتغال موجود خود را حفظ کرده و هم یاری رسان جامعه بودند. 
وی بر همکاری این اداره کل برای جهش تولید و ایجادفرصت اشتغال و حفظ اشتغال موجود در فرصت کم باقی مانده با شرکت های تولیدی و تعاونی ها تاکید کرد. 
 تشکری بر رفع موانع و تسهیل در کار تعاونی ها و جامعه کار و تلاش استان خبر داد و افزود: شرکت تعاونی ها دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی هستند و می توانند یاری گر ما برای تحقق شعار سال و ایجاد فرصت اشتغال در استان و از همه مهمتر در جهت توزیع عادلانه ثروت و کاهش اختلاف طبقاتی نقش داشته باشند.
در این نشست اعضا نقطه نظرات خود را بیان و تصمیمات لازم اتخاذ شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =