فرمانده قرارگاه قدس: انقلاب اسلامی دوران‌های سخت را با موفقیت پشت سرگذاشته است

زاهدان- ایرنا- فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: انقلاب اسلامی دوران سخت بسیاری را تاکنون پشت سر گذاشته و همواره در تمام مراحل موفق و پیروز بوده است.

سردار محمد کرمی روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: دشمنان تمام توان خود را به کار گرفته اند تا این انقلاب و نظام را از مردم بگیرند اما با توکل بر خدا همواره پیروزی در این میدان از آن نظام و انقلاب اسلامی بوده و نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شده است.

وی ادامه داد: دشمن امروزه با بهره گیری از رسانه‌های مختلف بویژه فضای مجازی عملیات و جنگ روانی علیه نظام اسلامی ایران راه انداخته است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور با بیان اینکه حربه‌ها و هجمه‌های نرم دشمنان کار جدیدی نیست افزود: دشمن در هر شرایطی مخالف این انقلاب است و ما باز هم با اقتدار با آن‌ها مقابله خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: امروز رسالت ما سنگین تر و مهم تر است و باید با تمام قدرت در هر مسوولیت و سنگری که قرار داریم شبانه روزی تلاش کنیم.

سردار کرمی با بیان اینکه پاسداران باید با اقتدار در صحنه‌ و میدان‌های مختلف حضور داشته باشند، خاطر نشان کرد: خداوند یک نعمت بزرگ به نام سرباز امام زمان (عج) بودن را به تمام پاسداران و بسیجیان عطا کرده و باید در این مسیر بدون هیچ واهمه ای به درستی و با اقتدار گام برداریم.

وی از زحمات سردار محمد ناظری جانشین سابق فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تقدیر و سردار سرتیپ دوم پاسدار پرویز آبسالان را به عنوان جانشین جدید این فرماندهی معرفی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =