استاندار زنجان: تسهیلات جبران خسارت کرونا به واحدهای بدون تعدیل نیرو تعلق می گیرد

زنجان – ایرنا – استاندار زنجان گفت: تسهیلات جبران خسارت کرونا به واحدهایی تعلق می گیرد که تعدیل نیروی کار نداشته باشند.

فتح الله حقیقی روز چهارشنبه ضمن بازدید از چهار واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان ابهر، برای حل مسائل این واحدها در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان حضور یافت.

وی در این جلسه با قدردانی از همت مدیران دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی در استان، اظهار داشت: خوشبختانه در حوزه امنیت نیز، همه اعضای شورای تامین دراستان، هم و غمشان این است که مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی حل و فصل شود و در این زمینه هر جا که لازم باشد دستگاه قضایی نیز برای گره گشایی و حل مشکل ورود می کند.

استاندار زنجان از سفر وزیر راه و شهرسازی به استان در روز پنجشنبه این هفته خبرداد و افزود: هفته آینده نیز رییس سازمان برنامه و بودجه و همچنین مدیران عامل بانک های کشور به استان سفر می کنند و ماتلاش داریم تا از این فرصت ها برای حل مسائل مختلف استان بهره بگیریم.

حقیقی به وضعیت حاصل از شیوع کرونا و تحریم های ظالمامه دشمن علیه کشور اشاره کرد و گفت: همه مدیران استان تلاششان این است تا موانع پیش روی تولید و تولید کنندگان رفع شود.

گفتنی است در این  جلسه مسائل واحدهای تولیدی " پلیمر پارس امین"، " سیوان" و " سانا عایق" طرح و برای حل و فصل آنها تصمیاتی اتخاذ شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =