ارائه خدمات دولت وظیفه مهم مسوولان در هر حوزه‌ای است

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: ارائه خدمات دولت در بخش‌های مختلف مهمترین وظیفه مسوولان در هر حوزه ای به شمار می‌رود.

علی مصطفوی روز چهارشنبه در جلسه ستاد اطلاع رسانی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه دولت با وجود تحریم و شیوع بیماری کرونا تلاش و کارهای زیادی در کشور انجام داده، افزود: عملکرد و خدمات دولت باید به نحو شایسته در جامعه اطلاع رسانی شود تا مردم از خدمات دولت آگاه باشند.

وی با اشاره به اینکه نقد با تخریب فاصله زیادی دارد، اضافه کرد: این دولت انتقاد پذیر است ولی بعضی از افراد به جای اینکه کمک کنند تا کارها به درستی پیش برود، سنگ اندازی می‌کنند که انتظار داریم در این رابطه رسانه های جمعی کمک کار ما باشند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی در ادارات خود خدمات الکترونیکی را بیشتر کنند تا مردم در ادارات جمع نشده و زمینه شیوع بیشتر کرونا فراهم نشود.

مصطفوی گفت: قرار شده در هفته دولت از هر شهرستان هشت پروژه فاخر  آماده بهره برداری شود که در این خصوص، تلاش روزافزون فرمانداری ها و نهادهای اجرایی بسیار اثرگذار است.

رییس قرارگاه اطلاع رسانی دانشگاهی کرونا در آذربایجان‌غربی نیز در این جلسه گفت: با استفاده مردم از ماسک و رعایت فاصله گذاری در کنار انجام اقدامات پیشگیرانه، وضعیت شیوع بیماری کرونا تا حدودی در این استان تثبیت شده است.

دکتر علی‌احمد آقاپور با اشاره به اینکه سن ابتلا به بیماری کرونا در کشور و استان، رو به کاهش است، افزود: البته همچنان افراد با سن بالای ۶۰ سال و دارای بیماری زمینه‌ای، بیشترین اثرپذیری را از این بیماری دارند که برنامه ویژه ای برای شناسایی این افراد در نظر گرفته شده است.

دولت تدبیر و امید، در سال های فعالیت خود اقدامات عمرانی بسیار زیادی در راستای توسعه کشور و استان داشته و تنها در آذربایجان غربی، صدها هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه هزینه شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =