رییس کل دادگستری سمنان: دستگاه قضا دوربین فسادستیزی است

سمنان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان سمنان گفت: دستگاه قضا بنا به وظایف قانونی دوربین نظام اسلامی برای رصد و کشف فساد است.

محمدجعفر عبداللهی روز چهارشنبه در آیین معرفی رییس کل دادگستری استان سمنان در تالار دادگستری استان افزود: فسادستیزی اکنون از وظایف مهم دستگاه قضایی است ، دستگاه قضایی به عنوان دوربین نظام اسلامی وظیفه رصد این مساله بر عهده دارد.وی تاکید کرد: دستگاه قضایی در برخورد با فساد علاوه بر پایش باید نظارت کند، ابتدا باید صالح بود و سپس به اصلاح پرداخت.

وی امنیت پایدار کشور و دستیابی به اهداف نظام اسلامی را تا حد زیادی به هماهنگی بین قوا وابسته دانست و افزود: با همکاری همه‌جانبه دستگاه قضا و دیگر قوا می توان گام های موثری برای پیشبرد اهداف نظام برداشت.

رییس کل دادگستری استان سمنان مردم را در ایران اسلامی ولی نعمت عنوان  و اضافه کرد: خدمت به مردم و جلب رضایت آنان برای کسب اعتماد عمومی باعث تحکیم پایه های حاکمیت می شود.

وی بیان کرد: مردم مولف و تشکیل دهنده نظام اسلامی هستند و خدمت به آنها وظیفه است.

در این آیین با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه، آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، علیرضاآشناگر استاندار و جمعی از مسوولان استان سمنان، عبداللهی به عنوان رییس کل دادگستری استان سمنان معرفی و از خدمات سیدمحسن مظهری قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =