دستگاه قضا با مخربان وجهه قضات پاکدامن برخورد می‌کند

تهران - ایرنا - رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت: دستگاه قضایی به موازات برخورد با فساد با کسانی که وجهه قضات پاکدامن را تخریب می‌کنند، برخورد می‌کند.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین علی عبداللهی افزود: دشمن برای ایجاد اخلال در مبارزه بی امان دستگاه قضایی با فساد و با هدف تحت الشعاع قراردادن موفقیت‌های به دست آمده در این زمینه که موجب امیدواری مردم به نهاد عدالت در نظام جمهوری اسلامی شده، با شایعه پراکنی های گسترده در صدد تخریب وجهه قضات شریف و پاکدامن و انحراف ایجاد کردن از دستگاه قضا از این مسیر است.

وی ادامه داد: اکنون قضاتی مومن و پاکدست که امتحان خود را در زمانی طولانی و با بررسی پرونده های حساس و پیچیده و مهم و ملی به خوبی پس داده اند، در تیررس عملیات روانی شایعه پراکنی که از سوی اتاق های فکر جبهه استکبار طراحی شده، قرار دارند تا به این ترتیب به زعم دشمنان در روند پرشتاب و هدفمند مبارزه با فساد خلل و وقفه ای ایجاد شود.

عبداللهی افزود: قوه قضاییه با تمام توان و امکان خود همزمان با مبارزه با فساد از قضات مومن و انقلابی و ارزشی و پاکدست حمایت کرده و مرکز حفاظت و اطلاعات قوه، با شایعه پراکنانی که دامان پاک قضات شریف را هدف شایعات بی اساس خود قرار دهند، شدیدا برخورد خواهد کرد.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه، قضات پاکدست و ارزشی سازمان قضایی نیروهای مسلح را نمونه ای از قضات شایسته ای دانست که به منظور ایجاد سستی در عزم و اراده مستحکم ایشان در راه مبارزه با فساد، از سوی جبهه رسانه ای دشمن علیه وی شایعه پردازی شده است.

برچسب‌ها

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha