۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۳
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83865644
۰ نفر

برچسب‌ها

اهدا ۱۴ سری جهیزیه به نوعروسان در پلدختر

خرم آباد- ایرنا - مسوول بنیاد آبشار عاطفه‌ها در پلدختر گفت: به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) تعداد ۱۴ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت در این شهرستان اهدا شد.

کوثر رشنو روز چهارشنبه در حاشیه مراسم اهدا جهیزیه نوعروسان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهار داشت: این سری جهیزیه به همت خیران و به مبلغ ۴۰ میلیون تومان به نوعروسان تحت حمایت بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها شعبه پلدختر اهداشد.

وی افزود: این جهیزیه ها با هدف تبلیغ و ترویج ازداوج آسان ، کمک به زوج هایی که توان مالی در تامین وسایل اولیه زندگی را ندارند و کاهش هزینه های ازدواج جوانان به زوج های نیازمند اهدا شد.

امام جمعه پلدختر با تبریک و گرامیداشت سالروز پیوندآسمانی امیرالمومنین علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها نه تنها در سراسر کشور بلکه خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران منشا خیرو برکت فراوانی است که از بانیان آن در پلدختر به لحاظ تلاش هایی که در رفع نیاز مستمندان دارند تقدیر می شود.

حجت الاسلام سید محسن موسوی افزود: آبشار عاطفه ها در پلدختر در سیل فروردین سال ۱۳۹۸ مساعدت های زیادی به سیل زدگان و نیازمندان شهرستان داشتند که قابل تقدیر است.

وی یادآورشد:تهیه جهیزیه به همت خیران و توزیع آن بین نیازمندان و رفع برخی مشکلات پیش روی زوج های جوان کار بسیار بزرگی است که آبشار عاطفه ها آن را انجام می دهد.

امام جمعه پلدختر گفت: سردار کشکولی نیز در پساسیل با حضور در پلدختر ۲۰ سری جهیزیه بین زوج های جوان و نیازمند پلدختر از طریق سرهنگ کریمی فرد فرمانده سپاه ناحیه این شهرستان توزیع کردند که قابل تقدیر است.

وی برگزاری این گونه برنامه ها در شرایط آسیب های ناشی از سیل به مردم پلدختر و اکنون در شرایط کرونا برای کمک به جوانان و نیازمندان این شهرستان لازم و ضروری است.

حجت الاسلام موسوی از مسوولان به ویژه فرماندار پلدختر خواست نسبت به بنیادآبشار عاطفه ها در این شهرستان توجه ویژه ای داشته باشند.

درمراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت آبشار عاطفه ها که در مسجد امام حسین (ع) پلدختر برگزارشد.،حسن رضاییان فرماندار، سرهنگ منصور کریمی فرد فرمانده سپاه ناحیه ،سرهنگ همایون بخشی فرمانده انتظامی  و جمعی از مسوولان حضورداشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =