معاون استاندار لرستان: اعتبارات اشتغالزایی باید بموقع جذب شود

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی لرستان گفت: تسهیلات نقش مهمی در رفع معضل اشتغال ایفا می‌کند و اعتبارات اشتغالزایی با اقدام به موقع جذب شوند.

به گزارش ایرنا اسد عبداللهی روز چهارشنبه در کارگروه اشتغال بیان کرد:مشکلات اقتصادی از مهمترین موضوعات کشور در شرایط کنونی است که کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری در زمینه رفع آن نقش مهمی ایفا می کند.

وی با تأکید بر لزوم پیگیری برای جذب به موقع اعتبارات اشتغالزایی افزود: با توجه به فرصت محدود جذب این اعتبارات، اعضای کارگروه نسبت به پیگیری موضوع اهتمام ویژه داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان بیان کرد: واحد های معرفی شده نیز باید به تعهدات خود در خصوص اجرای پروژه و جذب نیروی کار عمل کنند.

عبدالهی گفت: دستگاه های اجرایی عضو کارگروه در رابطه با پرداخت تسهیلات اشتغال زا، زمینه اطلاع رسانی به موقع را با توجه به مدت زمان باقیمانده فراهم کنند.

وی با بیان اینکه شرایط کنونی جامعه مشابه جنگ اقتصادی است، ادامه داد: اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان نسبت به اجرای تعهدات و وظایف خود برای بهبود شرایط استان توجه ویژه داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =