آزادیخواه خواستار ساماندهی واردات نهاده‌های دامی شد

تهران- ایرنا- نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزارت صنعت، معدن و تجارت، خواستار ساماندهی واردات نهاده‌های دامی از سوی این وزارتخانه شد.

«احد آزادیخواه» در جلسه علنی روز -چهارشنبه- مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه، اظهارداشت: مسیر ۴ بانده محور سامن به بروجرد یک قطعه ۷ کیلومتری، مردم ملایر سال‌هاست منتظر اتمام این پروژه هستند که متاسفانه به‌کندی پیش‌ می‌رود و مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده است. درخواست می‌شود هرچه سریع‌تر این پروژه ۴ بانده کردن به اتمام برسد.

نماینده مردم ملایر در مجلس در تذکری به وزیر رفاه تصریح کرد: حدود ۲۰ هزار نفر خیاط در شهرستان ملایر مشغول فعالیت هستند که در زیرزمین خانه‌ها و در راه‌پله‌ها به کار خیاطی مشغول هستند. وزارت رفاه هیچ حمایتی از آن‌ها انجام نمی‌دهد این افراد نه بیمه‌ای دارند و نه تسهیلات بانکی برای تامین تجهیزات به آنها داده می‌شود و این وضعیت سزاوار این افراد نیست.

آزادیخواه در تذکر دیگری خطاب به وزیر نیرو عنوان کرد: سهمیه‌بندی آب کشاورزی متناسب با نیاز روستاییان نیست و کنتوربندی‌های ناقصی که انجام می‌شود مشکلات زیادی برای روستاییان ایجاد کرده است. وزارت جهاد کشاورزی باید اصلاح الگوی کشت در اراضی کشاورزی استان را در اولویت قرار دهد تا کشاورز نابود نشود.

آزادیخواه در تذکر به وزارت صمت با انتقاد از نابسامانی در نهاده‌های دامی، خاطرنشان کرد: هم مردم و هم مرغداران از وضعیت گوشت سفید ناراضی هستند. از وزارت صنعت، معدن و تجارت خواهشمندم واردات نهاده‌های دامی سر وسامان گیرد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =