۱۵۶ کارمند در غرب خراسان رضوی به کرونا مبتلا شدند

سبزوار- ایرنا- مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۵۶ نفر از کارکنان ادارات در شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در غرب خراسان رضوی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

دکتر محمد باقرزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا یک هشدار جدی است و ضرورت دارد مدیران به طور جدی بر رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در حوزه کاری خود نظارت کنند.
وی ادامه داد: مردم باید مراجعه به ادارات را محدود کنند و اقدامات خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بسیاری از مردم هنوز به این باور نرسیده‌اند که این بیماری خطرناک به راحتی می‌تواند به مرگ بیمار منجر شود.
وی افزود: پزشکان، پرستاران و تمامی کادر درمان بیمارستان‌ها و مراکز درمانی زیرپوشش این دانشگاه برای درمان بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بطور شبانه‌روزی و تا پای جان تلاش می‌کنند.
مرکز آموزشی درمانی واسعی سبزوار بطور ویژه برای پذیرش بیماران مشکوک به کرونا در نظر گرفته شده است.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

براساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۲۸۱ هزار و ۴۱۳ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۱۹ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴ هزار و ۸۵۳ نفر رسیده است.

همچنین تاکنون ۲۴۴ هزار و ۸۴۰ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha