باشگاه پارس جنوبی جم برای درخواست تجدید نظر تا ۵ مرداد ماه مهلت دارد

تهران- ایرنا- رییس کمیته استیناف، گفت: باشگاه پارس جنوبی جم تا ۵ مرداد ماه مهلت دارد درخواست تجدیدنظر خود را به کمیته استیناف ارسال کند.

به گزارش ایرنا، «علیرضا صالحی» رییس کمیته استیناف روز چهارشنبه درباره نامه‌ای که از سوی دبیرکل فدراسیون در تاریخ  ۲۹ تیرماه به باشگاه پارس جنوبی ارسال شده است، بیان داشت: این نامه از سوی دبیرکل فدراسیون به درستی ارسال شده و به تیم پارس جنوبی جم به مدت یک هفته فرصت داده شده تا ضمن پرداخت هزینه دادرسی مستندات تجدید نظرخواهی دراین خصوص را اعلام کند.

وی افزود: آیین‌نامه می‌گوید ظرف مدت یک هفته جهت بررسی پرونده دادرسی باید هزینه دادرسی پرداخت شود و اگر کسی شکایتی نسبت به حکم پرونده داشته باشد، می‌تواند با پرداخت هزینه اقدام به درخواست رسیدگی کند.

صالحی در ادامه گفت: کمیته انضباطی در راستای اجرای حکم خود به مدت یک هفته فرصت تجدید نظرخواهی برای فرد یا باشگاه را می‌دهد و در واقع روند پرداخت هزینه دادرسی از روز مشخص شده به مدت یک هفته خواهد بود. حال اینکه باشگاه مربوطه در روز اول یا روز آخر اقدام به درخواست تجدید نظر خواهی کند، بستگی به خود آن باشگاه دارد.

رییس کمیته استیناف در خصوص اینکه که آخرین روز مهلت باشگاه پارس جنوبی، پنجم مرداد یعنی یک روز قبل از دیدار با استقلال اعلام شده است، اظهار داشت: باشگاه جم تا روز ۵ مرداد ماه مهلت دارد درخواست تجدید نظر خود را ارسال کند و زمانی که درخواست مربوطه به کمیته انضباطی ارسال شد، کمیته انضباطی بلافاصله پرونده را به کمیته استیناف ارسال خواهد کرد و حتی اگر در روز تعطیل  پرونده‌ای به دست ما برسد به خاطر کمبود وقت، کمیته استیناف به فوریت تشکیل جلسه می‌دهد و پرونده را بررسی و در نهایت رای را صادر می‌کند.

براساس رای کمیته انضباطی حضور نیافتن تیم استقلال در جم موجه اعلام شد و بنا به ماده ۶۳ مقررات انضباطی مصوب سال ۱۳۹۷، حکم بر تکرار بازی صادر می‌شود.

این رای در حالی صادر شده که جمی‌ها انتظار داشتند با توجه به حضور پیدا نکردن استقلال در زمین مسابقه، باید نتیجه بازی ۳ بر صفر به سود آنها اعلام می‌شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =