نمایش مجازی دستاوردهای دولت در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان شمالی گفت: به منظور جلوگیری از ابتلای افراد به کرونا، نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های دستگاه‌های اجرایی استان در هفته دولت به صورت مجازی برگزار می‌شود.

علی بیگ زاده، روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری آیین بزرگداشت هفته دولت افزود: بیان دستاوردهای دولت در فضای مجازی باید هنرمندانه، روانشناسی شده و بر اساس واقعیت ها باشد، زیرا دامنه شمول این فضا جهانی و محدود به استان نیست.

وی با بیان اینکه دستگاه ها در بیان دستاوردهای دولت باید رویکردی امیدآفرین داشته باشند، اظهار داشت: اگرچه تحریم ها،  برخی مشکلات اقتصادی را در جامعه به وجود آورده است ولی باید در شرایط کنونی خدمات و دستاوردهای دولت حتما بیان شود تا مردم بدانند در طول چهار دهه پس از انقلاب چه اتفاقاتی افتاده است.

بیگ زاده با اشاره به اینکه طرح ها و پروژه های قابل افتتاح و پویا باید در هفته دولت به افتتاح برسد، تصریح کرد: دستگاه های اجرایی باید تمامی پروژه های قابل افتتاح را به صورت مشخص به تفکیک هر سال و تغییرات ایجاد شده را در شاخص هایی اختصاصی ارایه دهند.  

وی با تاکید بر اینکه هدف برگزاری هفته دولت، معرفی الگوی برتر مدیریت اسلامی و ترویج اخلاق مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر است، گفت: این هفته فرصتی برای تبیین خدمات نظام جمهوری اسلامی است که با وجود تحریم های شدید اقتصادی و بهداشتی در مقایسه با بسیاری از کشورهای جهان در مقابله با کرونا، خدمات درخشانی را به مردم خود ارایه داده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان شمالی خاطرنشان کرد: برگزاری نشست هایی با حضور استاندار، معاونان و فرمانداران در ارتباطات تصویری و رادیویی، مستندسازی، برنامه ریزی برای دیدار با خانواده شهدا،  ارزیابی و رتبه بندی دستگاه های اجرایی و غبارروبی گلزار شهدا از مهم ترین اقدامات استان در هفته دولت خواهد بود.

خراسان شمالی با جمعیت ۸۶۳ هزار نفر در شمال شرق کشور واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =