فرماندار کاشان: ارایه خدمات به سرمایه‌گذاران بر اساس جدول زمانی انجام شود

کاشان- ایرنا- فرماندار ویژه کاشان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید بر اساس جدول زمان‌بندی شده به سرمایه‌گذاران در این شهرستان خدمات ارایه دهند.

علی‌اکبر مرتضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: تمام توان و تلاش مجموعه فرمانداری برطرف کردن مشکلات و به ویژه رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری با هدف ایجاد اشتغال در شهرستان کاشان است.

وی افزود: متاسفانه با وجود ازدیاد تقاضا برای تحویل زمین و در کنار آن پرداخت‌هایی که از سوی سرمایه‌گذاران برای آماده‌سازی زیرساخت‌های‌ شهرک صنعتی انجام می‌شود، اما روند آماده‌سازی به کندی پیش می‌رود.

‌فرماندار ویژه کاشان تصریح کرد: این مهم مطالباتی را متوجه دولت از بابت تحویل زمین رایگان به سرمایه‌گذاران می‌کند که بدون زیرساخت لازم برای سرمایه‌گذاری در شهرستان اقدام کرده است.

وی اضافه کرد: بر این اساس تصمیم گرفته شد تا شرکت شهرک‌های صنعتی، زمان تحویل خدمت مورد نظر از جمله آب، برق، تلفن و گاز را مشخص کند و در چارچوب برنامه زمان‌بندی شده به اطلاع سرمایه‌گذاران برساند.

مرتضایی تاکید کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی شده، همه دستگاه‌های اجرایی و  منجمله شرکت شهرک‌های صنعتی به عنوان متولی ارایه خدمت باید به تعهدات خود عمل کنند.

حدود یک‌هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و ۱۳ شهرک، ناحیه و منطقه صنعتی در کاشان مستقر هستند.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =